Реєстрацію дітей у львівських ДНЗ припинять 11 травня

11:10 26 квітня 2018 р.


Фото: Світлина з відкритих джерел

У міськраді попередили: «Батьки мають можливість редагувати електронні заявки до садочків до 10 травня».

Про це повідомили сьогодні, 26 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Управління освіти Львівської міської ради нагадує батькам, які реєстрували дітей до дошкільних навчальних закладів на 2018 рік, що редагувати електронні заявки дітей є можливість до 10 травня 2018 року».

Начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик зазначила: «З 11 травня 2018 року система реєстрації дітей до садків Львова буде закрита, у зв’язку із формуванням списків дітей для зарахування до дитячих садків на 2018−2019 навчальний рік. Наголошуємо, якщо батьки в електронній заявці обрали три дошкільні заклади – це означає, що вони погоджуються з тим, що їхня дитина відвідуватиме один із обраних дошкільних закладів. Якщо батькам не підходять обрані раніше дошкільні заклади – то вони мають можливість відкоригувати електронну заявку до 10 травня».

У міськраді також поінформували: «З 1 червня до 15 червня 2018 року керівники дошкільних закладів отримають списки для зарахування дітей до садочка, відповідно до яких упродовж 30 робочих днів прийматимуть документи на зарахування дітей. В цей часовий період батьки отримуватимуть смс-повідомлення на зазначений у заявці № телефону, щодо дошкільного закладу, у який буде зарахована дитина, згідно з електронною реєстрацією. Документи, які необхідно подавати в червні 2018 року на зарахування дитини до дошкільного закладу після отримання смс-повідомлення, –заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичні довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний заклад, копії свідоцтва про народження дитини, документ, який підтверджує право на пільгове зарахування (для пільгових категорій)».

dailylviv.com

До теми

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу