Прикордонники провели на Львівщині уроки мужності

15:24 6 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Прикордонники Мостиського загону, які брали участь в антитерористичній операції на сході України, долучилися до проведення загальнодержавних заходів військово-патріотичного виховання молоді.

Про це повідомили сьогодні, 6 травня, в Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, де також розповіли подробиці:

«Уроки мужності, приурочені святкуванню Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, провели учасники АТО, які проходять службу у підрозділах охорони кордону на ділянці прикордонного загону. Зокрема, вчора на урочистих лінійках у школах села Сянки в Турківському районі, селища Нижанковичі Старосамбірському районі та села Глиниці в Яворівському районі Львівщини прикордонники виступили перед учнями на тему Подвигу українського народу в Другій світовій війні та у сьогоденні – на східних рубежах країни.

Школярі із неабиякою цікавістю та захопленням задавали питання охоронцям кордону, а самі уроки вже традиційно стали більше схожими на товариську зустріч ніж на лекцію з певної тематики. Діти попросили «зелених беретів» ще раз зустрітися у самих прикордонних підрозділах та провести екскурсії та презентації, на що прикордонники радо погодилися та запросили школярів на своє професійне свято, що наприкінці травня. Крім цих заходів, у всіх підрозділах Мостиського загону організовано роботу з впорядкування пам’ятників та могил полеглим воїнам-прикордонникам, сплановано зустрічі з ветеранами та участь персоналу в офіційних урочистостях, а також проведення в ніч з 8 на 9 травня акції «Перша хвилина миру».

Про це повідомили сьогодні, 6 травня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували світлини з уроків мужності.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини