Прикордонники отримали квадрокоптери з камерами й тепловізорами

10:48 4 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: dpsu.gov.ua

Навчально-матеріальна база з підготовки застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби поповнилася новітніми зразками безпілотної авіаційної техніки.

Про це повідомили в середу, 4 грудня, у Держприкордонслужбі, де також розповіли, що серед найновіших зразків – квадрокоптери «Matrice 200 V2» та «DJI Mavic 2 Enterprise Dual (Smart Controller)», обладнані камерами денного спостереження та тепловізорами. Вони мають потужні характеристики та можливості з ведення повітряного моніторингу як удень, так і вночі. Нова техніка дасть змогу ефективно організовувати та проводити освітній процес підготовки персоналу органів охорони державного кордону.

Як інформував «ЩЛ»,Львівські рятувальники отримали автоцистерну «MAN».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 9 січня 2020 р.

Львівська ОДА рекомендує «Освітній портал державної служби зайнятості»

У Державній службі зайнятості розпочали реалізовувати новий проект для успішного працевлаштування українців – «Освітній портал державної служби зайнятості».

Рубрика: Наука і техніка

16:30 6 січня 2020 р.

«Mercedes-Benz» відкличе 744 тисячі автомобілів

Німецький автовиробник «Daimler AG» заявив, що відкличе у США 744 тисячі автомобілів «Mercedes-Benz» через дефект розсувного скляного даху автівки.

Рубрика: Наука і техніка