Прикордонники отримали квадрокоптери з камерами й тепловізорами

10:48 4 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: dpsu.gov.ua

Навчально-матеріальна база з підготовки застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби поповнилася новітніми зразками безпілотної авіаційної техніки.

Про це повідомили в середу, 4 грудня, у Держприкордонслужбі, де також розповіли, що серед найновіших зразків – квадрокоптери «Matrice 200 V2» та «DJI Mavic 2 Enterprise Dual (Smart Controller)», обладнані камерами денного спостереження та тепловізорами. Вони мають потужні характеристики та можливості з ведення повітряного моніторингу як удень, так і вночі. Нова техніка дасть змогу ефективно організовувати та проводити освітній процес підготовки персоналу органів охорони державного кордону.

Як інформував «ЩЛ»,Львівські рятувальники отримали автоцистерну «MAN».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:18 14 грудня 2019 р.

Україна з дешевим швидкісним інтернетом

Аналітики сервісу «Picodi.com» порівняли ціни 233 набільших провайдерів безлімітного домашнього інтернету в 62 країнах світу.

Рубрика: Наука і техніка

12:48 13 грудня 2019 р.

На Львівщині відкрили лабораторію моделювання технологічних процесів

У державному вищому навчальному закладі «Дрогобицький коледж нафти і газу» відкрили «Лабораторію моделювання технологічних процесів у нафтогазовій інженерії».

Рубрика: Наука і техніка