Рішення приєднати Львівську фінансову академію до університету імені Івана Франка – остаточне

16:44 7 липня 2015 р.


Фото: vnz.univ.kiev.ua

Можливість скасувати рішення про приєднання Львівської державної фінансової академії до Національного університету імені Івана Франка у міністерстві освіти та науки України навіть не розглядають.

Рішення про приєднання Львівської державної фінансової академії до Національного університету імені Івана Франка є остаточним. По це повідомив у вівторок, 7 липня,, відповідаючи на запитання журналістів під час брифінгу у Львові, міністр освіти та науки Сергій Квіт. Він також пояснив: «Не може бути, щоби був ректор-фінансист, який ховає під ванну злитки золота, і про це ніхто в колективі не знає. Тут є якийсь елемент колективної змови. Тому вирішили звернутися до Кабінету Міністрів про приєднання фінансової академії до ЛНУ імені Івана Франка».

Міністр освіти та науки вважає: «Студентів академії свідомо вводили в оману, буцім вони не отримають дипломів. Цього року вони отримають диплом академії, а наступного вже будуть випускниками  університету Франка. Для студентів це буде однозначно краще».

Повідомляючи про це сьогодні, 7 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації також додали: «Нагадаємо, що студенти та викладачі неодноразово виходили на пікет під стіни будівлі ОДА з вимогою відмінити постанову Кабінету Міністрів України про злиття УДФА з Львівським національним університетом імені Івана Франка».

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу