Президенту Польщі віддячать званням почесного доктора Львівського університету імені Івана Франка

21:11 26 лютого 2015 р.


Фото: РАР

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛДУ, члени його Вченої Ради одноголосно прийняли рішення присвоїти Броніславу Коморовському почесне звання «Doctor Honoris Causa Львівського національного університету імені Івана Франка».

«Президентові Республіки Польща Броніславу Коморовському за особистий внесок у розвиток українсько-польських відносин, організацію міжнародної підтримки інтеграційних процесів України в Європу і за сприяння польсько-українській співпраці в галузях науки, освіти та культури відомому польському політичному та громадському діячеві, присвоять почесне звання «Doctor Honoris Causa Львівського національного університету імені Івана Франка», – повідомили сьогодні, 26 лютого, «Щоденному Львову», в прес-службі цього ЛДУ, пояснивши при цьому: «Таке рішення під час засідання 25 лютого 2015 року одноголосно прийняли члени Вченої Ради Львівського національного університету імені Івана Франка».

dailylviv.com

До теми

12:41 16 вересня 2021 р.

Як працюватимуть заклади освіти з 20 вересня – уряд запровадив нові карантинні обмеження

На Урядовому порталі оприлюднено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що запроваджують нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Рубрика: Наука і техніка

11:49 15 вересня 2021 р.

За успішну сертифікацію педагогам дадуть 20% до заробітної плати

З 20 вересня до 12 листопада 2021 року триватиме третій етап пілотної сертифікації вчителів початкових класів – вивчення практичного досвіду роботи педагогів. Цьогоріч участь у ньому візьме 1171 вчитель, який успішно пройшов другий етап сертифікації – самооцінювання власної педагогічної майстерності.

Рубрика: Наука і техніка

20:57 14 вересня 2021 р.

20 шкіл Львівщини з 17 територіальних громад одержать 40 млн грн (список): найбільше - у Зубрі

Комісія з розгляду проєктів Міністерства освіти і науки України визначила перелік шкіл, які отримають фінансування у межах Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу