Президент призначив гранти львівським науковцям | Новини Львова

Президент призначив гранти львівським науковцям

14:30 7 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

Володимир Зеленський підписав розпорядження №241/2019-рп «Про призначення грантів Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень на 2019 рік».

Про це повідомили на сайті Офісу Президента України, де також розповіли, що, зокрема, в указі №241/2019-рп зазначено: «Відповідно до статті 4 Указу Президента України від 16 травня 2008 року №444 «Про додаткові заходи щодо забезпечення розвитку наукової сфери» та Указу Президента України від 17 червня 2009 року №446 «Про Положення про щорічні гранти Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень» призначити на 2019 рік гранти Президента України таким докторам наук:

«Гриценку Олександру Миколайовичу, 1975 року народження, докторові технічних наук, доцентові кафедри Національного університету «Львівська політехніка» для здійснення наукового дослідження «Розроблення перспективних технологій формування високоефективних гідрогелевих пов’язок медичного призначення»;

«Тельваку Віталію Васильовичу, 1974 року народження, докторові історичних наук, професору кафедри Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка для здійснення наукового дослідження «Українські та польські інтелектуали в другій половині ХІХ – першій третині ХХ століття: співпраця, конфлікти, досвід для сьогодення».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:27 23 липня 2020 р.

Рейтинг виробників міжкімнатних дверей

Обираючи міжкімнатні двері, легко розгубитися. Великий вибір конструкцій, матеріалів, з яких вони зроблені, та кольорових рішень призводять до замішання. Поруч із зовнішнім аспектом важливу роль грає якість та показники зносостійкості. Саме тому в першу чергу варто обирати товар, відштовхуючись від репутації виробника.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу