Правила вибору годинників для вітальні

16:28 26 січня 2023 р.

Фото до новини

Годинник – це хронометр, який доповнює інтер'єр вітальні. На відміну від приладів, що створені для кухні, годинники для вітальні можуть відрізнятися більш широким асортиментом та стилістикою.

Принципи вибору настінного годинника для інтер'єру вітальні

Перш за все, оцінюють розмір кімнати. Якщо це приміщення з невеликою площею, то не варто обирати величезні моделі. Вони будуть виглядати незграбно та не пасуватимуть до інтер'єру. Якщо площа стіни величезна, варто обрати годинник від магазину Secunda, збільшеного розміру з нестандартним циферблатом. Зараз існують цікаві моделі, які виготовляють за принципом конструктора. У даному випадку стрілки кріпляться посередині стіни, а позначки циферблату навколо нього на різній відстані. Варто дотримуватися вказівок виробників щодо відстані від стрілок до циферблату.

У вітальню можна купувати підлогові варіанти. Це прилади великого розміру, які мають маятники в нижній частині. Це дозволяє створити ілюзію старовинних годинників. Деякі з них навіть доповнені дзвінком зі звуком зозулі.

На що звернути увагу, обираючи годинник у вітальню?

Важливий параметр – це величина шуму. Деякі моделі досить гучно цокають, що може дратувати, якщо людина працює або бажає відпочити. Якщо у кімнаті зазвичай дуже багато світла та встановлені панорамні вікна, варто обирати моделі, доповнені скляним чи металевим циферблатом. Якщо циферблат покритий звичайною глянцевою плівкою та представляє собою папір або картон, під дією прямого сонячного проміння зміниться його колір, що може зіпсувати інтер'єр.

Правила вибору годинників:

  • Велику увагу звертають на стилістику годинника. Класичні моделі від secunda.ua зазвичай містять основні механізми в круглому корпусі, який виготовлений з дерева або металу.
  • Для кімнати в стилі модерн та хай-тек, створені цікаві металеві моделі нестандартної геометричної форми. Це дещо схоже на роботу Пікассо, з яскраво вираженими краями та нашаруванням декількох геометричних фігур.
  • Якщо у будинку проживає жінка або сім’я з дівчиною підлітком, то найчастіше кімнати доповнюють годинниками у стилі Тіффані. Це розкішні та шикарні моделі, які схожі на квіти або сонце, від якого відходить проміння.
  • Такі годинники досить часто декорують камінням, блиском або імітацією позолоти, срібла. На відміну від моделей в стилі хай-тек, такі вироби більш яскраві та важкі, через використання великої кількості матеріалу.

Обираючи годинник, звертайте увагу наскільки просто змінювати в ньому батарейку чи здійснювати заведення. Найкраще, якщо не потрібно для цього знімати виріб зі стіни. Якщо годинник має відкриті позначки, необхідно щоб вони легко очищувалися з використанням вологої тканини.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини