Пластовий рік у Львові стартував у храмі (відео)

11:00 21 вересня 2015 р.


Фото: kapelanstvo.com.ua

Цьогоріч урочисте відкриття нового пластового року відбувалося одночасно у трьох містах України – у Львові, Києві та Івано-Франківську.

Учора, 20 вересня 2015 року, у Львові урочисто відкрили новий пластовий навчальний рік. Перед початком усіх запланованих урочистостей пластуни взяли участь у Божественній Літургії у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Після молитви настоятель храму та голова Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, отець Степан Сус, благословив усіх свяченою водою. 

Опісля Літургії розпочалась урочиста церемонія вже поблизу львівської Ратуші. Цьогоріч таке урочисте відкриття відбувалося одночасно у трьох містах України – у Львові, Києві та Івано-Франківську.

«Пласт» – це скаутська організація України з більш ніж сторічною історією. Як ваказно на офіційному сайті «Пласту», їхньою метою є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі.

Про це повідомили сьогодні, 21 вересня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».

Як інформував «ЩЛ», у Львові урочисто відкрили новий пластовий рік.

dailylviv.com

До теми

09:03 27 жовтня 2021 р.

З 1 листопада навчання у всіх школах Львова буде дистанційним

Міська комісії з питань ТЕБ і НС прийняла рішення про те, що з 1 до 14 листопада учні всіх класів шкіл Львова будуть навчатися дистанційно. Таке рішення прийняли заради унеможливлення стрімкого поширення коронавірусу серед дітей.

Рубрика: Наука і техніка

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу