Підполковник НГУ провів виховну годину у львівській школі

17:45 25 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Офіцер розповів школярам про участь військовослужбовців у бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції на сході нашої держави.

«У середній загальноосвітній школі №27 міста Львова підполковник Олег Лернер, військовослужбовець Західного територіального управління Нацгвардії провів виховну годину зі школярами п’ятого та восьмого класів», – повідомили сьогодні, 25 лютого, в Національній гвардії України, де також розповіли подробиці:

«Офіцер розповів про участь військовослужбовців Національної гвардії в бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції на сході нашої держави. Підполковник Олег Лернер повідомив також: «Два моїх сини навчаються у цій школі, старший її вже закінчив. Вчителів знаю, з проханням провести виховну годину до мене звернулись класні керівники Лідія Шевченко та Галина Лазорко. Відмовити я не зміг. Мої діти багато чули розповідей від мене, саме тому я подумав, що це буде цікаво послухати і іншім школярам».

Учні уважно слухали розповіді Олега Лернера, причому їм було цікаво все. Які завдання виконували нацгвардійці, як жили, де спали, чим харчувались. Школярам особливо сподобались позивні військовослужбовців, якими вони користувались в зоні проведення АТО. Ще з більшою зацікавленістю учні приміряли бронежилет та каску.

Наостанку підполковник Олег Лернер показав дітям малюнок учениці 6 класу середньої школи № 193 міста Києва Анжели Кулак, який йому подарували волонтери по дорозі в Дебальцеве. Діти повинні знати, що частинка їхньої любові так важлива для наших військових. Цей малюнок офіцер зберіг на щастя».

Про це повідомили сьогодні, 25 лютого, в прес-службі Національної гвардії України, де також опублікували світлини з виховної години офіцера в школі.

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу