Персонал навчальних закладів Львова отримає разову матеріальну допомогу

09:50 10 вересня 2015 р.


Фото: expres.ua

Матеріальну допомогу нададуть у розмірі посадового окладу.

Як повідомила директор департаменту гуманітарної політики Львівської міськради Галина Слічна, прийнято рішення надати разову матеріальну допомогу працівникам господарсько-обслуговуючого сектору у школах, садках та позашкільних навчальних закладах Львова. Відтак двірники, робітники з обслуговування та ремонту будівель, прибиральники приміщень, секретарі, діловоди, кухарі, машиністи з прання та ремонту білизни, помічники-вихователі, завідувачі господарством, заступники керівників з адміністративно-господарської роботи, інженери, лаборанти та комірники у вересні отримають матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі посадового окладу.

Керівник відділу освіти Шевченківського району Львова Галина Синицька вважає: «Звісно, це стало своєрідною мотивацією для людей. А те, що міська влада впродовж останніх років знаходить кошти на виплату матеріальної допомоги обслуговуючому персоналу, стало своєрідним показником того, що їхня праця шанується не менше за інших, особливо в теперішній складний час».

А директор Львівської спеціалізованої школи №69 зазначила: «Враховуючи, що заробітна платня господарсько-обслуговуючого персоналу є найменшою серед усіх працівників навчальних закладів, ці кошти стали сильною мотивацією до роботи. Наприклад у нашій невеликій школі близько десяти людей отримають цю допомогу».

Про це повідомили сьогодні, 10 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу