Першокурсники львівської військової академії опановують «курс молодого бійця»

12:15 12 серпня 2019 р.

  • 0
  • 525


Фото: скріншот з «YouTube»

Юнаки й дівчата, які поповнили курсантські лави Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, опановують тактику, інженерну, вогневу й психологічну підготовки та тактичну медицину.

Про це повідомили в міністерстві оборони України, де також розповіли: «Це далеко не повний перелік військових дисциплін, які опановують першокурсники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Майже місяць є у близько чотирьох з половиною сотень вчорашніх школярів та ліцеїстів для того, щоб ознайомитись з азами військової служби, навчитись основним елементам армійської майстерності, а головне – звикнути до напруженого розпорядку дня, вимогливої військової дисципліни, зрозуміти свої роль та місце у колективі.

«Первинна військово-професійна підготовка першокурсників відбувається на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що входить до складу видового військового вишу. Триватиме так званий «курс молодого бійця» для цьогорічних першокурсників Національної академії сухопутних військ до середини серпня», – поінформували також у міністерстві оборони України.

«По поверненні до стін академії у Львові всі вони складуть Військову присягу на вірність українському народові, а вже з першого вересня приступлять до інтенсивного навчання», – повідомили також у міністерстві оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:42 22 серпня 2019 р.

Інженери створили електромобіль з двоступеневою коробкою-автоматом

Виробники електрокарів стверджують, що коробки передач повинні залишитися в минулому, адже електричний транспорт в них не має потреби. Однак інженери з «Technology Group ZF» закінчили розробку автомобіля з електричним силовим агрегатом і двоступеневою коробкою-автоматом. Експериментальний зразок перевершив звичайні електрокари за багатьма параметрами.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 162

16:05 15 серпня 2019 р.

Львівський курсант отримав британський «Меч кращого закордонного випускника»

У Національній академії відзначили курсанта, який став цього року кращим іноземним випускником Королівської академії сухопутних військ Великої Британії.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 1146

Останні новини

У Львові компостуватимуть відходи

У Львові побільшає на маршрутах трамваїв і тролейбусів

Потяг «Львів-Чернівці» курсує з трьома пасажирськими вагонами

Ремонт вулиці Миколайчука у Львові може завершитися швидше, – ЛМР

У Львові встановили нові контейнери для вживаних речей

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Першочергові проекти нової ВР

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Парасковія Дворянин-Ігор Зінкевич

Рубрика: Політика

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу