Першокурсники львівської військової академії опановують «курс молодого бійця»

12:15 12 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: скріншот з «YouTube»

Юнаки й дівчата, які поповнили курсантські лави Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, опановують тактику, інженерну, вогневу й психологічну підготовки та тактичну медицину.

Про це повідомили в міністерстві оборони України, де також розповіли: «Це далеко не повний перелік військових дисциплін, які опановують першокурсники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Майже місяць є у близько чотирьох з половиною сотень вчорашніх школярів та ліцеїстів для того, щоб ознайомитись з азами військової служби, навчитись основним елементам армійської майстерності, а головне – звикнути до напруженого розпорядку дня, вимогливої військової дисципліни, зрозуміти свої роль та місце у колективі.

«Первинна військово-професійна підготовка першокурсників відбувається на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що входить до складу видового військового вишу. Триватиме так званий «курс молодого бійця» для цьогорічних першокурсників Національної академії сухопутних військ до середини серпня», – поінформували також у міністерстві оборони України.

«По поверненні до стін академії у Львові всі вони складуть Військову присягу на вірність українському народові, а вже з першого вересня приступлять до інтенсивного навчання», – повідомили також у міністерстві оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:15 6 грудня 2019 р.

Прикордонники освоюють французькі гелікоптери

У Франції триває навчання авіаційного персоналу Держприкордонслужби, який незабаром використовуватиме нову авіаційну техніку в охороні державного кордону.

Рубрика: Наука і техніка

10:48 4 грудня 2019 р.

Прикордонники отримали квадрокоптери з камерами й тепловізорами

Навчально-матеріальна база з підготовки застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби поповнилася новітніми зразками безпілотної авіаційної техніки.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

На Львівщині потребують допомоги очевидців ДТП

У Львові трапилися минулої доби 39 ДТП

У Львові вимкнули електропостачання на 28 вулицях

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу