Першокурсникам львівської військової академії вручили особисту зброю

17:00 30 липня 2016 р.

  • 0


Фото: asv.gov.ua

90 першокурсників Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного продовжують військову династію.

«На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки видового вишу триває первинна військова професійна підготовка для юнаків та дівчат, які щойно вступили до львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного –повідомили сьогодні, 30 липня, у вищому військовому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Сьогодні, 30 липня, майже шести з половиною сотням першокурсників було вручено особисту зброю. Урочистий ритуал, який відбувся у Гвардійському містечку, провів начальник табірного збору полковник Михайло Івасюк. Він привітав майбутніх офіцерів зі вступом до військового навчального закладу та побажав їм стати гідними та високопрофесійними захисниками нашої Батьківщини.

Офіцер підкреслив: «Цьогорічний набір до Національної академії сухопутних військ є особливим. Адже в нашій країні зараз непростий час і професія захисника Вітчизни — військовослужбовця Збройних Сил України – є не лише почесною, але й однією із найпотрібніших на сьогоднішній день».

Згодом всі молоді курсанти, які перед вступом до Національної академії сухопутних військ не проходили військової служби та не складали Військової присяги на вірність Українському народові, отримали з рук своїх командирів особисту зброю. Варто також зазначити, що серед нинішніх першокурсників близько 90 курсантів продовжують військову династію, серед яких є і дівчата.

На завершення урочистостей всі першокурсники у складі своїх підрозділів пройшли урочистим маршем, продемонструвавши, не зважаючи на нетривалий строк перебування в армійському середовищі, гарні навички із стройової підготовки. Попереду у майбутніх офіцерів нелегкий кількатижневий етап первинної військово-професійної підготовки, під час якого вони вивчатимуть дисципліни загальновійськового циклу, зокрема – тактичну, розвідувальну, стройову, вогневу, фізичну підготовки, підготовку із радіаційного, хімічного, біологічного захисту та зв’язку, Статути Збройних Сил України тощо. Також вони виконають основні вправи стрільб із стрілецької зброї.

Основна увага буде зосереджена на надання курсантам необхідних практичних навичок щодо дій солдата та сержанта в бою. Окрім того, надзвичайно важливими є психологічна підготовка, адаптація до умов військової служби та взаємовідносини курсантів у колективі. З цією метою будуть проведені заняття на смузі психологічної підготовки, перевірена загальна підготовка під час марш-кидків з повним спорядженням та проведені інші заходи. Після польової фази первинної військово-професійної підготовки курсанти продовжать навчання у пункті постійної дислокації, де вони складуть Військову присягу на вірність Українському народові».

Про це повідомили сьогодні, 30 липня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортад з урочистостей.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка