«Останній дзвоник» у школах Львова – 30 травня, державна підсумкова атестація – до 16 червня

14:16 15 травня 2014 р.

Останній дзвоник у Львівській лінгвістичній гімназії в 2012 році

Останній дзвоник у Львівській лінгвістичній гімназії в 2012 році
Фото: Сайт Львівської лінгвістичної гімназії

Про це повідомили в четвер прес-службі міськради в управлінні освіти ЛМР.

В управлінні освіти міської ради повідомили сьогодні, 15 травня, прес-службі ЛМР, що у випускних класах навчальних закладів Львова розпочато проведення державної підсумкової атестації. Зокрема:

у 4-х класах – з 13 до 22 травня 2014 року з української мови та читання, математики;

у 9-х класах – з 2 до 16 червня 2014 року з української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу (визначені терміни – з української мови (диктант) 13 червня, з математики (у формі інтегрованої письмової роботи з алгебри та геометрії) 2 червня 2014 року);

у 11-х класах – з 23 до 29 травня 2014 року з української мови (переказ, обов'язково), історії України або математики (для учнів, які навчалися за універсальним профілем) чи з профільного предмета (для учнів, які навчалися в класах інших профілів) та предмета за вибором учнів у письмовій формі (визначені терміни – з української мови (переказ) 23 травня);

За інформацією управління освіти ЛМР, у 2013-2014 навчальному році з навчальних закладів Львова випускається 4133 випускники. 414 учнів є претендентами на нагородження медалями, з них 337 учнів — претенденти на нагородження золотою медаллю, а 77 – срібною медаллю. 

Натомість свято «Останнього дзвоника» буде проведено у загальноосвітніх навчальних закладах Львова 30 травня. За інформацією управління освіти ЛМР, на початку канікул у навчальних закладах будуть проведені навчальні екскурсії та навчальна практика для учнів 1-4 класів з 2 до 5 червня, а також для учнів 5-8 та 10 класів з 2 до 13 червня. За рішенням закладу навчальні екскурсії і навчальна практика можуть бути проведені впродовж навчального року.

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу