Останній дзвоник пролунає у школах Львівщини 27-го

21:24 17 травня 2016 р.


Фото: зі сайту Львівської лінгвістичної гімназії

Вручення документів про освіту планується провести для випускників дев’ятих класів – 8-9 червня, а 11-х класів – 28-30 травня.

«У школах області розпочалися заходи щодо закінчення навчального 2015-2016 року. Свято останнього дзвоника в загальноосвітніх навчальних закладах відбудеться 27 травня», – повідомили сьогодні, 17 травня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Вручення документів про освіту планується провести для випускників дев’ятих класів – 8-9 червня, а 11-х класів – 28-30 травня. Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Олександра Небожук.

За її словами, випускники початкової школи (четвертих класів) з 12 до 21 травня пройдуть державну підсумкову атестацію з трьох предметів: української мови, літературного читання та математики. Державна підсумкова атестація учнів основної школи (дев’яті класи) проводитиметься з 1 до 8 червня з української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу.

Одинадцятикласники ж здали державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: 5 травня – з української мови, 11 травня – з математики або 13 травня – з історії України. Іспит з іноземної мови, який є обов’язковим, учні 11-х класів здаватимуть 20 травня у навчальному закладі за завданнями Міністерства освіти і науки України.

Результати державної підсумкової атестації будуть виставлені у додатки до свідоцтв про базову загальну середню освіту та до атестатів про повну загальну середню освіту, а також враховуватимуться при визначенні середнього бала атестата. Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року».

dailylviv.com

До теми

16:35 25 січня 2022 р.

Найкращі сайти для вивчення англійської з носієм

Значення практики розмовної англійської для вивчення мови. Топ-5 сайтів, де можна попрактикуватися в англійській. Особливості користування онлайн-ресурсами.

Рубрика: Наука і техніка

16:11 25 січня 2022 р.

Ректори щороку звітуватимуть публічно: не лише на офіційному сайті закладу

25 січня Верховною Радою України прийнято у другому читанні зміни до Закону України «Про вищу освіту» щодо оприлюднення щорічного звіту керівника закладу вищої освіти та цільових показників діяльності закладу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу