Останній дзвоник пролунає у школах Львівщини 27-го

21:24 17 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сайту Львівської лінгвістичної гімназії

Вручення документів про освіту планується провести для випускників дев’ятих класів – 8-9 червня, а 11-х класів – 28-30 травня.

«У школах області розпочалися заходи щодо закінчення навчального 2015-2016 року. Свято останнього дзвоника в загальноосвітніх навчальних закладах відбудеться 27 травня», – повідомили сьогодні, 17 травня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Вручення документів про освіту планується провести для випускників дев’ятих класів – 8-9 червня, а 11-х класів – 28-30 травня. Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Олександра Небожук.

За її словами, випускники початкової школи (четвертих класів) з 12 до 21 травня пройдуть державну підсумкову атестацію з трьох предметів: української мови, літературного читання та математики. Державна підсумкова атестація учнів основної школи (дев’яті класи) проводитиметься з 1 до 8 червня з української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу.

Одинадцятикласники ж здали державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: 5 травня – з української мови, 11 травня – з математики або 13 травня – з історії України. Іспит з іноземної мови, який є обов’язковим, учні 11-х класів здаватимуть 20 травня у навчальному закладі за завданнями Міністерства освіти і науки України.

Результати державної підсумкової атестації будуть виставлені у додатки до свідоцтв про базову загальну середню освіту та до атестатів про повну загальну середню освіту, а також враховуватимуться при визначенні середнього бала атестата. Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини