Оголошено конкурс на заміщення посади директора Львівського музичного училища

18:36 15 вересня 2015 р.


Фото: wikipedia.org

Керівника навчального закладу оберуть 27 листопада.

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації відповідно до Закону України «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Львівського державного музичного училища імені Станістава Людкевича. Вимоги до претендентів: громадянство України, досконале володіння державною мовою, повна вища освіта, стаж педагогічної роботи на посадах педагогічних (науково-педагогічних) працівників у вищих навчальних закладах відповідного профілю не менше як десять років.

Для участі у конкурсі необхідно подати: заяву про участь у конкурсі; копії документів, що засвідчують особу; копії документів про освіту; декларацію про доходи за 2014 рік відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копію трудової книжки; особовий листок з обліку кадрів; автобіографію; довідку про наявність або відсутність судимості; витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення; дві фотографії 4х6; письмову згоду на збір та обробку персональних даних; власну програму діяльності та розвитку навчального закладу. Документи подавати у сектор організаційно-кадрової роботи департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації упродовж двох місяців від дня опублікування оголошення за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 14. Телефон для довідок: 261-25-64, 261-26-56, електронна пошта: uklviv@ukr.net.

Дата проведення виборів директора Львівського державного музичного училища імені Станістава Людкевича – 27 листопада 2015 року. Про це повідомили сьогодні, 15 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі  обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу