Огляд обладнання та порядок гідродинамічного очищення унітазів

09:57 27 жовтня 2022 р.

Фото до новини

Сучасний сантехнік - це не людина, від якої тхне каналізацією, а спеціаліст, що у короткі терміни може усунути засмічення та не пошкодити сантехніку.

Зазвичай засмічення, які виникають у квартирах та будинках, спровоковані відкладенням вапняного нальоту. На кухні, де господиня миє посуд від залишків їжі, зазвичай спостерігаються органічні відкладення жиру, волосся.

Що собою представляє гідродинамічне очищення унітазів?

У ванних кімнатах, туалетах, відкладення у каналізації дещо відрізняються. Найчастіше засмічення унітазу виникає через його неправильне використання. Значна кількість господинь зливають туди залишки їжі, та викидають туалетний папір. Засмічення в унітазі спровоковані залишками їжі, а також каменем, який виникає через взаємодію сечі та інших біологічних відходів. Тому найбільш ефективною методикою очищення унітазу, вважають використання гідродинамічних методів mtsewer.com.ua/services/mts-prochistka-unitaza/ та хімічних речовин, які здатні розчиняти утворені тверді засмічення.

Принцип гідродинамічного прочищення унітазів:

  • В основі методики використовують потоки води під високим тиском. Для цього потрібна техніка, яка доповнена компресором. Вона стискає повітря, дозволяючи виштовхувати воду під високим тиском.
  • В процесі гідродинамічного очищення в унітаз вводять м'який шланг або гумову трубку, на кінці якої закріплена гостра насадка. Кінчик цієї насадки тонкий та гострий, тому здатен проникати у важкодоступні місця.
  • Спереду та збоку насадки розміщені невеликі отвори, через які подається вода під високим тиском. Гострий носик вивільняє простір для роботи, а сильні потоки води змивають засмічення, проштовхуючи його далі у систему.

Огляд обладнання для гідродинамічного прочищення від МонтажТехСервіс

Зараз є можливість підібрати декілька варіантів насадок, що покращують якість очищення та дозволяють позбутися не лише від м'яких відкладень на стінках каналізаційних труб, але й твердого осаду, який нерідко виникає у туалетах після ремонтних робіт. Для гідродинамічного очищення каналізації зазвичай використовують декілька різновидів обладнання. Основна робоча частина може працювати від електричного струму, чи з використанням бензинового, дизельного компресора.

Для прочищення каналізації у квартирах, спеціалісти МонтажТехСервіс використовують невеликі портативні установки, які живляться від розетки. Якщо потрібно здійснити очищення у промислових масштабах, то в такому випадку доцільніше використовувати техніку, яка працює на дизельному пальному. Вона відрізняється високою потужністю та дозволяє усунути засмічення в трубах великого діаметра. Головна перевага гідродинамічного очищення в екологічності та повній безпеці поверхні труб. Таку методику можна використовувати навіть під час прочищення старих каналізаційних систем, які виготовлені з чавуну та сталі.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини