Німці викладатимуть у Львові в літній школі

14:00 5 серпня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: Zaxid.net

Німецькі спеціалісти викладатимуть у Львові в літній школі для студентів-медиків.

Про це повідомили в понеділок, 5 серпня, в пресслужбі Львівської міськради, де також розповіли: «12-18 серпня у Львові організують літню школа для українських студентів-медиків «Integrative Approaches in Systems Physiology» за участі провідних спеціалістів з Німеччини. Участь у ній – безкоштовна.

«Організують школу за сприяння Німецької служби академічних обмінів та фінансової підтримки Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини. Літня школа «Integrative «Approaches in Systems Physiology» – це семиденний тренінг для студентів українських медичних університетів, який фокусується на різних аспектах нейро- і кардіофізіології. Її особливістю є інтеграція трьох новітніх концептів викладання у сфері медицини – самостійної підготовки студентів за допомогою онлайн-платформи «Teaching Medical Skills», туторіумів (лекцій від студентів для студентів, концепт «peer-teaching») та доповідей німецьких фахівців про найновіші наукові дослідження й терапевтичні підходи», – поінформували також у міськраді.

«Упродовж літньої школи також відбудуться воркшопи для учасників про прийняття складних рішень у медицині, презентації про функціонування систем охорони здоров"я в Німеччині та Україні і розбір клінічних випадків. Школу проводитимуть англійською мовою», – розповіли також у міськраді.

«Програма літньої школи готується у співпраці між Німецько-українським академічним товариством, проектом «Teaching Medical Skills», який об'єднює студентів-медиків українських та німецьких університетів, а також провідними науковцями і клініцистами з університетів Тюбінгена, Мюнхена, Любека та Заарланду. Для участі у школі було відібрано 50 учасників – студентів третіх-шостих курсів медичних університетів та лікарів-інтернів», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу