Навчальний процес у Львівській військовій академії адаптували до вимог АТО

17:05 11 вересня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

Начальник Генерального штабу позитивно оцінив підготовку військовослужбовців та надав методичні рекомендації щодо її вдосконалення відповідно до потреб сучасного Українського війська.

«Шляхи адаптації навчального процесу в Академії сухопутних військ до вимог антитерористичної операції» – такою стала тема семінару, який відбувся у видовому військовому виші. Участь у заході взяли керівництво навчального закладу, начальники факультетів, кафедр, науково-педагогічні працівники, а також командири курсантських підрозділів», – повідомили сьогодні, 11 вересня, у львівській Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також розповіли в п’ятницю:

«Розпочинаючи роботу семінару, начальник Академії, генерал-лейтенант Павло Ткачук, звернув увагу присутніх на проблеми підготовки слухачів та курсантів в Академії сухопутних військ, а також солдатів та сержантів у 184-му Навчальному центрі, який також входить до складу навчального закладу. До слова, днями освітню діяльність вишу та Навчального центру особисто перевірив начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко, який позитивно оцінив підготовку військовослужбовців та надав методичні рекомендації щодо її вдосконалення відповідно до потреб сучасного Українського війська.

Тож, проведення семінару було сплановано таким чином, щоб в повній мірі обговорити всі питання освітньої діяльності, на яких наголосив генерал-полковник Віктор Муженко. Генерал-лейтенант Павло Ткачук зазначив: «В цей непростий час, коли Збройним Силам України доводиться виконувати прямі завдання за призначенням — боронити нашу державу від небаченої воєнної агресії від колись братньої країни, ми повинні оперативно переглянути підходи у підготовці військових фахівців різних ланок управління, покращити її якість в рази. Від цього сьогодні залежить успіх наших підрозділів, які беруть участь в антитерористичній операції, життя українських воїнів та майбутнє всієї нашої країни. Адже щодня цей конфлікт диктує нам все нові умови, які ми повинні негайно брати до уваги, впроваджувати у навчання майбутніх офіцерів та командирів інших ланок нові й ефективні методи ведення збройної боротьби».

Потім із доповідями виступила низка офіцерів, які проаналізували існуючий стан вишколу військових фахівців у стінах вишу та підрозділах, які йому підпорядковуються. Зокрема, начальник навчального відділу Академії полковник Олексій Шевченко наголосив на необхідності змін у формах та методах підготовки курсантів, удосконаленні їх практичного вишколу.

Також учасники семінару обговорили проблемні питання, що виникають в процесі підготовки офіцерів на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації, мобілізованих вояків й розглянули систему підготовки військовослужбовців з вищою освітою для отримання первинного офіцерського звання. В результаті конструктивної дискусії керівництво та викладачі Академії дійшли одностайного рішення щодо пріоритетних напрямків вдосконалення освітнього процесу.

Одними із першочергових завдань були визначені оперативне впровадження у навчальний процес досвіду АТО, нарощування практичної складової підготовки курсантів та слухачів. Також, на вимогу начальника Академії сухопутних військ, вивчення різних навчальних дисциплін повинно здійснюватись у форматі єдиних комплексних занять, в ході яких розглядатимуться актуальні та найбільш реалістичні сценарії ведення бойових дій, відпрацьовуватиметься взаємодія різноманітних родів військ на єдиному тактичному фоні тощо».

Про це повідомили сьогодні, 11 вересня, на сайті Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу