Науковці львівської військової академії й університету імені Івана Франка об’єднали зусилля

12:00 6 липня 2016 р.

  • 0


Фото: asv.gov.ua

Розгляд та проведення захисту наукових дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) історичних наук за спеціальністю «Військова історія» розглядатиме спеціалізована вчена рада.

«Науковці Академії Сагайдачного та Франкового університету об’єднали зусилля задля вивчення військової історії України – Про це повідомили сьогодні, 6 липня, в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також розповіли подробиці:

«Розгляд та проведення захисту наукових дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) історичних наук за спеціальністю «Військова історія» розглядатиме спеціалізована вчена рада, яку створено з науковців Національної академії імені гетьмана Петра Сагайдачного та Національного університету імені Івана Франка. Її перше засідання відбулося у Академії Сагайдачного. До складу вченої ради увійшли провідні науковці франкового університету та Академії сухопутних військ.

Таке об’єднання наукових потенціалів двох вищих навчальних закладів посилить якість наукових досліджень та стало можливим завдяки напрацюванням у Львові військово-історичної наукової школи, де Академія Сагайдачного зробила значний внесок у військовій складовій, а Національний університет – у науковому компоненті. Начальник Національної академії імені гетьмана Петра Сагайдачного, доктор історичних наук, професор, генерал-лейтенант Павло Ткачук зазначив: «Створенню вченої ради передував тривалий і важкий підготовчий процес. Наша наполегливість дала результат, - зазначив начальник Академії Сагайдачного, Впевнений, що співпраця наших навчальних закладів буде плідною і сприятиме самореалізації молодих дослідників, збагаченню набутків військово-історичної науки не тільки у межах Львова, а й у масштабах усієї України».

Робота спільної спеціалізованої ради відбувається згідно наказу міністерства освіти і науки України від 09 березня 2016 року.

Про це повідомили сьогодні, 6 липня, на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

«Укрзалізниця» шукає інвестора для реформи Львівської клінічної лікарні

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу