Науковці львівської військової академії й університету імені Івана Франка об’єднали зусилля

12:00 6 липня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Розгляд та проведення захисту наукових дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) історичних наук за спеціальністю «Військова історія» розглядатиме спеціалізована вчена рада.

«Науковці Академії Сагайдачного та Франкового університету об’єднали зусилля задля вивчення військової історії України – Про це повідомили сьогодні, 6 липня, в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також розповіли подробиці:

«Розгляд та проведення захисту наукових дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) історичних наук за спеціальністю «Військова історія» розглядатиме спеціалізована вчена рада, яку створено з науковців Національної академії імені гетьмана Петра Сагайдачного та Національного університету імені Івана Франка. Її перше засідання відбулося у Академії Сагайдачного. До складу вченої ради увійшли провідні науковці франкового університету та Академії сухопутних військ.

Таке об’єднання наукових потенціалів двох вищих навчальних закладів посилить якість наукових досліджень та стало можливим завдяки напрацюванням у Львові військово-історичної наукової школи, де Академія Сагайдачного зробила значний внесок у військовій складовій, а Національний університет – у науковому компоненті. Начальник Національної академії імені гетьмана Петра Сагайдачного, доктор історичних наук, професор, генерал-лейтенант Павло Ткачук зазначив: «Створенню вченої ради передував тривалий і важкий підготовчий процес. Наша наполегливість дала результат, - зазначив начальник Академії Сагайдачного, Впевнений, що співпраця наших навчальних закладів буде плідною і сприятиме самореалізації молодих дослідників, збагаченню набутків військово-історичної науки не тільки у межах Львова, а й у масштабах усієї України».

Робота спільної спеціалізованої ради відбувається згідно наказу міністерства освіти і науки України від 09 березня 2016 року.

Про це повідомили сьогодні, 6 липня, на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу