Наступного року Київ закупить трамваї львівського «Електронтрансу»

18:52 5 жовтня 2014 р.


Фото: «Укрінформ»

Міський голова столиці України Віталій Кличко заявив у неділю: «Такі гарні і комфортні трамваї хоче мати кожне європейське місто. І навіщо їх купувати в інших країнах, коли у нас в Україні виробляють техніку справді європейського рівня? Я зроблю все, щоб у наступному році в Києві з'явилися такі трамваї».

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що українська столиця наступного року закупить трамваї виробництва львівського підприємства «Електронтранс». Про це він заявив у неділю під час відвідин спільного підприємства «Електронтранс» львівського концерну «Електрон», – повідомляє прес-служба київського міського голови.

«Такі гарні і комфортні трамваї хоче мати кожне європейське місто. І навіщо їх купувати в інших країнах, коли у нас в Україні виробляють техніку справді європейського рівня? Я зроблю все, щоб у наступному році в Києві з'явилися такі трамваї», – підкреслив Кличко. 

Він поспілкувався з працівниками підприємства та оглянув зразки техніки, яку воно випускає. Про це повідомляє сьогодні, 5 жовтня, агенція «Укрінформ».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу