Найбільше учасників ЗНО з української мови й літератури отримали по 200 балів на Львівщині

10:25 14 травня 2015 р.


Фото: erudyt.net

У прес-службі міської ради повідомили в четвер «Щоденному Львову»: «За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, зі 142 учасників зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, які отримали 200 балів, 23 учасника з Львівської області, що є найбільшим показником серед усіх областей України».

Серед 142-х учасників, які отримали 200 балів, – 127 отримали максимум за тест базового рівня, а 15 – за поглиблений тест. За словами директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука, зі 127-х «200-бальників», які складали тест базового рівня, 23 мешкають у Львівській області, по 10 – в Івано-Франківській і Дніпропетровській областях та Києві.

15 абітурієнтів, які набрали по 200 балів за тест поглибленого рівня, четверо закінчили заклади освіти Київської області, по два – Львівської, Черкаської, Закарпатської, по одному – Одеської, Сумської, Житомирської, Івано-Франківської областей та Києва. Також шестеро абітурієнтів отримали 200 балів як за тест базового, так і поглибленого рівня. Вони є випускниками закладів освіти Івано-Франківської (один), Київської (троє), Львівської (один), Одеської (один), Черкаської (двоє) областей.

У 2015 році результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури будуть враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу від одного до 12-ти балів. Про це повідомили сьогодні, 14 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

13:20 26 жовтня 2020 р.

Для чого людство використовує смартфони

Забронювати готель, провести перемовини з партнером, швидко отримати листа – чи могли ми уявити колись, що це стане можливим завдяки смартфону? У цьому маленькому девайсі виробники вмістили все й навіть більше.

Рубрика: Наука і техніка

12:56 26 жовтня 2020 р.

Чи варто купувати Xiaomi Mi Band 5?

У червні 2020 року компанія Xiaomi представила новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 із збільшеним на 20% екраном, 11 режимами тренувань і поліпшеним моніторингом сну.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу