На вулиці Городоцькій у Львові відкрили після ремонту бібліотеку для дітей

21:18 29 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Оновлена бібліотека стане майданчиком для комунікації членів місцевої громади різного віку.

«Сьогодні, 29 вересня, урочисто відкрили свої двері для малих та дорослих львів’ян оновлена після капітального ремонту, який здійснено за кошти міського бюджету, бібліотека-філіал №11 Централізованої бібліотечної системи для дітей на вулиці Городоцькій, 73 у Львові», – повідомили сьогодні, 29 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Мікс-бібліотека «На дві половини» – не тільки нова назва з нагоди 60-річного ювілею, а й створення нових підрозділів – «Компаньйон-простору» та «Контакт-території», які відображають нову концепцію сучасної бібліотеки для дітей. Начальник управління культури ЛМР Ірина Магдиш розповіла: «Зараз дуже модно створювати креативні квартали – місця, де люди не просто живуть – місця, де люди творять, читають і вигадують щось неймовірне. І насправді часто нам здається, що це якийсь закордонний досвід, якого ми не маємо, але якщо озирнутись навколо, побачимо, що ми маємо вже на старті дуже гарний креативний квартал.  Навпроти є театр Лесі Українки, який стоїть на початку дуже цікавого проекту, там буде не тільки театр, там буде багато різних культурних проектів, де ви будете мати доступ до цього і театр буде відкритим домом. Маємо навпроти школу і звичайно, що лідером в цьому кварталі може бути тільки бібліотека, адже ви маєте зараз більше можливостей та досвіду».

Комфортне середовище, інноваційні послуги, креативні проекти – все це можуть побачити та відчути мешканці Городоцької та прилеглих вулиць. Бібліотека стане майданчиком для комунікації членів місцевої громади різного віку: малечі можна відвідати «літературний сніданок», батькам – зустрітись з фахівцями різного профілю в бібліотечній агенції «Родинна бібліопоміч».

Діти та підлітки також зможуть втілити свої творчі фантазії у студії «Зернятко» та гуртку «Умійки-розумійки», громадські активісти – запропонувати, обговорити та втілити ідеї й пропозиції щодо розвитку бібліотеки. Центр вільного доступу до Інтернету розширює спектр послуг: вільний безкоштовний доступ до інформаційних сервісів Інтернету, навчання основам комп'ютерної грамотності, скайп-спілкування, online-реєстрація Українського центру оцінювання якості освіти для участі в ЗНО; тренування зі складання тестів ЗНО в електронному режимі та інші.

Нова бібліотека презентує новий культурно-освітній проект для підлітків «Городоцька. Урбаністичні обриси». Разом з потужним партнером – Центром міської історії Центрально-Східної Європи будуть організовані майстер-класи, зустрічі-інтерв’ю, екскурс-тури та школа-майстерня «Городоцька. Крок за кроком». В програмі «Дня приємних несподіванок» – святковий літературний сніданок, Street-панорама «Крізь час», флеш-променад «Вас запрошує мікс-бібліотека «На дві половини» та зустріч з громадою мікрорайону «За чаюванням». 

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу