На сесії Львівської міськради ухвалили відновити навчання дітей плаванню

18:00 4 лютого 2016 р.


Фото: aqualviv.com.ua

На фінасування програми, яку реалізовує її ЛКП «Спорт-Ресурс», передбачено в міському бюджеті 400 тисяч гривень.

«Сьогодні на пленарному засіданні сесії ЛМР прийняли ухвалу про затвердження програми навчання плаванню дітей міста Львова на 2016-2017 роки», – повідомили сьогодні, 4 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

Представник управління молоді, сім’ї та спорту Петро Гошовський поінформував: «Ця програма є в місті традиційною. Передбачається, що програмою плавання охоплені діти від 9 до 15 років включно. Це є діти з певних категорій сімей: багатодітні, малозабезпечені, діти-сироти, а також минулого року додавались категорії, цього роки вони відображенні в програмі – діти, батьки яких є учасниками АТО».

Цьогоріч у міському бюджеті Львова передбачено 400 тисяч гривень на реалізацію цієї програми, реалізовує її ЛКП «Спорт-Ресурс». Минулого року використовувався басейн «Динамо» на вулиці Вітовського. Цьогоріч басейн буде відомий після проведення тендера».

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу