На сесії Львівської міськради розглянуть програму безоплатного харчування дітей | Новини Львова

На сесії Львівської міськради розглянуть програму безоплатного харчування дітей

14:45 13 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: svoboda.org.ua

Депутати Львівської міськради розглянуть на сесії «Програму безоплатного харчування дітей та учнів у закладах освіти Львова на 2019 рік».

Депутати Львівської міськради погодили на засіданні постійної комісії гуманітарної політики ЛМР проект «Програми безоплатного харчування дітей та учнів у закладах освіти Львова на наступний рік». Начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик поінформувала депутатів, що відповідно до законодавчих актів України безкоштовним харчуванням забезпечуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних інклюзивних класах та діти із малозабезпечених сімей.

Ухвалою «Про міський бюджет Львова на 2019 рік» на наступний рік у міському бюджеті передбачено кошти на забезпечення безкоштовним харчуванням учнів пільгових категорій, визначених законодавством України, а також передбачено кошти для реалізації програми безоплатного харчування дітей та учнів у навчальних закладах Львова на 2019 рік, зокрема, учнів перших-четвертихкласів та дітей з багатодітних сімей.

Голова комісії гуманітарної політики ЛМР Тетяна Іванів зазначила: «У наш час мало яке з українських міст дає пільгове харчування для дітей у дитячих садочках та для учнів у школах. Відповідним законодавством держава визначила пільгові категорії учнів, яких мають охопити безкоштовним харчуванням. А Львів, як бачимо, додатково розширив перелік учнів, які харчуються безкоштовно у наших школах, на що передбачив у міському бюджеті відповідні кошти».

«Програму безоплатного харчування дітей та учнів у закладах освіти Львова на 2019 рі»к розглянуть на черговому засіданні сесії ЛМР. Про це повідомили в четвер, 13 грудня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу