На сесії Львівської міськради розглянуть програму безоплатного харчування дітей

14:45 13 грудня 2018 р.


Фото: svoboda.org.ua

Депутати Львівської міськради розглянуть на сесії «Програму безоплатного харчування дітей та учнів у закладах освіти Львова на 2019 рік».

Депутати Львівської міськради погодили на засіданні постійної комісії гуманітарної політики ЛМР проект «Програми безоплатного харчування дітей та учнів у закладах освіти Львова на наступний рік». Начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик поінформувала депутатів, що відповідно до законодавчих актів України безкоштовним харчуванням забезпечуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних інклюзивних класах та діти із малозабезпечених сімей.

Ухвалою «Про міський бюджет Львова на 2019 рік» на наступний рік у міському бюджеті передбачено кошти на забезпечення безкоштовним харчуванням учнів пільгових категорій, визначених законодавством України, а також передбачено кошти для реалізації програми безоплатного харчування дітей та учнів у навчальних закладах Львова на 2019 рік, зокрема, учнів перших-четвертихкласів та дітей з багатодітних сімей.

Голова комісії гуманітарної політики ЛМР Тетяна Іванів зазначила: «У наш час мало яке з українських міст дає пільгове харчування для дітей у дитячих садочках та для учнів у школах. Відповідним законодавством держава визначила пільгові категорії учнів, яких мають охопити безкоштовним харчуванням. А Львів, як бачимо, додатково розширив перелік учнів, які харчуються безкоштовно у наших школах, на що передбачив у міському бюджеті відповідні кошти».

«Програму безоплатного харчування дітей та учнів у закладах освіти Львова на 2019 рі»к розглянуть на черговому засіданні сесії ЛМР. Про це повідомили в четвер, 13 грудня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу