На ремонти в закладах освіти Львова передбачено 160 мільйонів 125 тисяч гривень (відео)

14:24 28 липня 2016 р.


Фото: 032.ua

Міський голова Андрій Садовий запевнив: «Цього року орієнтовно 160 тисяч гривень буде інвестовано у заклади освіти, але це не тільки кошти на ремонти, які ми робимо щороку, цього року велика частина коштів піде на обладнання».

«Ремонтна кампанія у львівських школах та садочках активно триває. До навчального року у львівських школах відновлюють спортивні майданчики, замінюють систему опалення, ремонтують харчоблоки та санвузли, оновлюють комп’ютерну техніку», – повідомили сьогодні, 28 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий відвідав школу «Джерельце», у якій проводиться капітальний ремонт спортивного майданчика. Також у новому навчальному році ця школа матиме планшети «Розумники», які закупили за кошти міста в раках реалізації проекту «Сучасні інтерактивні класи». Долучились також батьки і компанія «Macrosoft».

Загалом цього року з бюджету міста на ремонти у закладах освіти міста передбачено 160 мільйонів 125 тисяч гривень. Міський голова Львова Андрій Садовий: «Традиційно у Львові освіта є у пріоритеті. Цього року орієнтовно 160 тисяч гривень буде інвестовано у заклади освіти, але це не тільки кошти на ремонти, які ми робимо щороку, цього року велика частина коштів піде на обладнання. У школу «Джерельце» вже сьогодні привезли нові планшети. 200 тисяч гривень місто спрямувалодля цієї школи, це 15 планшетів. Ще таку саму кількість дарує компанія «Майкрософт», ще два планшети батьки подарують. Є вже мультимедійна дошка. У новий спортивний майданчик місто інвестувало 500 тисяч гривень».

Будівля навчального закладу «Джерельце» існує ще з 1829 року. У «Джерельці» функціонують 12 класів, де навчаються 373 учні.

У 2006-2007 роках за кошти міського бюджету виконано роботи з капітального ремонту приміщень на суму 190 тисяч гривень, роботи із ремонту фасаду на суму 50 тисяч гривень та роботи із ремонту санвузлів на суму 55 тисяч гривень. У 2008 році за рахунок загального фонду міського бюджету для школи придбано комп’ютерний клас 5+1.  Частково поповнено бібліотечний фонд школи.

У 2009 році за кошти міського бюджету виконано роботи з ремонту паливної (заміна двох котлів) на суму 70 тисяч гривень, ремонту гардеробної та паркетного покриття на суму 12 тисяч гривень. У 2010 році за кошти міського бюджету виконано роботи з капітального ремонту системи опалення на суму 182 тисяч гривень. та роботи з ремонту приміщень на суму 63 тисяч гривень.

У 2014 році за кошти міського бюджету виконано роботи з ремонту санвузлів на суму 19 тисяч гривень. У 2015 році за кошти міського бюджету виконано роботи з гідроізоляції фундаментів на суму 141 тисяч гривень, встановлено вікна на суму 20 тисяч гривень, придбано вісім комп’ютерів на суму 58 тисяч гривень.

На капітальний ремонт спортивного майданчика ЛСЗШ «Джерельце» у міському бюджеті міста Львова передбачено 525 тисяч гривень, з яких у 2015 році виготовлено проектно-кошторисну документацію на 11 тисяч гривень. та виконано роботи на суму 103 тисяч гривень, у 2016 році виконано роботи на 415 тисяч гривень.

У 2016 році за кошти міського бюджету в рамках реалізації проекту «Сучасні інтерактивні класи» придбано 15 планшетів «Розумники» для навчального закладу, як внесок міської ради на суму 196 тисяч гривень. У серпні буде здійснено поставку 17 планшетів «Розумники» за кошти компанії «Майкрософт» на суму 294 тисяч гривень та два планшети за кошти батьків на суму 25 тисяч гривень, що надасть можливість учням школи в режимі он-лайн отримувати оперативну інформацію та долучатись до участі та презентації проектів, обмінюватись інформацією з учнями інших міст не тільки України, але інших країн.

За період 2006-2016 років для ЛСЗШ «Джерельце» за кошти міського бюджету було виконано робіт та придбано обладнання на один мільйон 585 тисяч гривень». 

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу