На освіту на Львівщині додатково скерують 167,1 млн. гривень

13:20 2 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Уряд ухвалив рішення, які стосуються діяльності органів місцевого самоврядування у галузі освіти.

Відповідно до ухвалених рішень місцевим бюджетам на фінансування освітньої галузі перерозподілили два мільярди гривень. Відтак, для Львівської області додатково розподілили 167 мільйонів 180 тисяч гривень.

На придбання шкільних автобусів для закладів загальної середньої освіти, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами виділено 44 мільйонів 559 тисяч гривень. Натомість для виплати заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти області скерують 376 мільйонів гривень, у тому числі за рахунок обласного бюджету – 25 мільйонів гривень, районних бюджетів – 12 мільйонів 500 тисяч гривень.

Про це повідомили у Львівській ОДА. Як інформував «ЩЛ», Львівська ОДА спрямувала кошти на інтернетизацію й комп’ютеризацію шкіл.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 9 січня 2020 р.

Львівська ОДА рекомендує «Освітній портал державної служби зайнятості»

У Державній службі зайнятості розпочали реалізовувати новий проект для успішного працевлаштування українців – «Освітній портал державної служби зайнятості».

Рубрика: Наука і техніка

16:30 6 січня 2020 р.

«Mercedes-Benz» відкличе 744 тисячі автомобілів

Німецький автовиробник «Daimler AG» заявив, що відкличе у США 744 тисячі автомобілів «Mercedes-Benz» через дефект розсувного скляного даху автівки.

Рубрика: Наука і техніка