На Львівщину вже розпочали надходити підручники для четвертих і сьомих класів

11:38 21 грудня 2015 р.


Фото: teren.in.ua

Підручників для для четвертих та сьомих класів шкіл із російською та польською мовами навчання станом на 21 грудня не отримано.

У департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 21 грудня:

«У 2015 році міністерство освіти і науки України планує забезпечити підручниками за новою програмою учнів 4-х та сьомих класів. Згідно листа МОНУ від 28 липня 2015 року №1/9-360, коштів на безоплатне забезпечення підручниками школярів вказаних класів вистачить тільки на 50% школярів. Решту коштів потрібно виділити органам місцевого самоврядування.

Згідно плану завозу для учнів четвертих класів ЗНЗ Львівська область отримає 150 890 підручників для учнів з українською, російською та польською мовою навчання. Для учнів сьомих класів отримає 220 926 підручників.

Станом на 21 грудня отримано 42 581 підручник для учнів четвертих класів та 29 466 підручників для учнів сьомих класів. Сумарно отримано 72 047 підручників з 371 816 запланованих, що становить 19 % від Плану завозу.

Для учнів четвертих класів на 50% отримано підручники з предметів: «Я у світі», «Математика», «Природознавство». Для учнів сьомих класів отримано підручник з фізики. Підручників для учнів з російською та польською мовами навчання для учнів четвертих та сьомих класів станом на 21 грудня не отримано».

Про це повідомили сьогодні, 21 грудня, на сайті департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу