На Львівщині вишколюватимуть молодь

15:10 10 жовтня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

11-13 жовтня в селі Зашків у Жовківському районі на Львівщині вишколюватимуть молодь в однойменному таборі.

Про це повідомили в четвер, 10 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «У межах проєкту учасників навчатимуть таборитися, жити в польових умовах та піклуватись про себе. Молодь вчитиме та співатиме патріотичні  пісні біля ватри. Заплановано проведення турніру з «Лазартагу».

«Під час вишколу комплексна підготовка відбуватиметься в групах «Теоретичне заняття: інженерна підготовка, військова топографія, перша медична допомога в бою, поводження зі зброєю та її застосування, ознайомлення з озброєнням сучасного вояка та інше» й «Практичне заняття: кожна група отримує індивідуальне завдання з яким повинна впоратися використовуючи навички здобуті під час проходження теоретичного заняття», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Навчання проведуть учасники бойових дій на сході України ГО «Асоціація Комбатантів». Організатори заходу – ЛОМГО «Юнацтво» та департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:25 21 липня 2021 р.

3000 кв метрів на вул. Князя Романа у Львові перетворять на інноваційний науковий парк

Інноваційний науковий парк Львівської політехніки, за адресою - вулиця Князя Романа у Львові, є найбільшим розвитковим проєктом, який фінансується цьогоріч за кошти Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині. І його реалізація вже стартувала. Наразі у приміщенні на понад 3000 квадратних метрів тривають демонтажні роботи та збільшують потужність електромереж.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу