На Львівщині вишколюватимуть молодь

15:10 10 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

11-13 жовтня в селі Зашків у Жовківському районі на Львівщині вишколюватимуть молодь в однойменному таборі.

Про це повідомили в четвер, 10 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «У межах проєкту учасників навчатимуть таборитися, жити в польових умовах та піклуватись про себе. Молодь вчитиме та співатиме патріотичні  пісні біля ватри. Заплановано проведення турніру з «Лазартагу».

«Під час вишколу комплексна підготовка відбуватиметься в групах «Теоретичне заняття: інженерна підготовка, військова топографія, перша медична допомога в бою, поводження зі зброєю та її застосування, ознайомлення з озброєнням сучасного вояка та інше» й «Практичне заняття: кожна група отримує індивідуальне завдання з яким повинна впоратися використовуючи навички здобуті під час проходження теоретичного заняття», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Навчання проведуть учасники бойових дій на сході України ГО «Асоціація Комбатантів». Організатори заходу – ЛОМГО «Юнацтво» та департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 9 січня 2020 р.

Львівська ОДА рекомендує «Освітній портал державної служби зайнятості»

У Державній службі зайнятості розпочали реалізовувати новий проект для успішного працевлаштування українців – «Освітній портал державної служби зайнятості».

Рубрика: Наука і техніка

16:30 6 січня 2020 р.

«Mercedes-Benz» відкличе 744 тисячі автомобілів

Німецький автовиробник «Daimler AG» заявив, що відкличе у США 744 тисячі автомобілів «Mercedes-Benz» через дефект розсувного скляного даху автівки.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу