На Львівщині вишколюватимуть молодь

15:10 10 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

11-13 жовтня в селі Зашків у Жовківському районі на Львівщині вишколюватимуть молодь в однойменному таборі.

Про це повідомили в четвер, 10 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «У межах проєкту учасників навчатимуть таборитися, жити в польових умовах та піклуватись про себе. Молодь вчитиме та співатиме патріотичні  пісні біля ватри. Заплановано проведення турніру з «Лазартагу».

«Під час вишколу комплексна підготовка відбуватиметься в групах «Теоретичне заняття: інженерна підготовка, військова топографія, перша медична допомога в бою, поводження зі зброєю та її застосування, ознайомлення з озброєнням сучасного вояка та інше» й «Практичне заняття: кожна група отримує індивідуальне завдання з яким повинна впоратися використовуючи навички здобуті під час проходження теоретичного заняття», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Навчання проведуть учасники бойових дій на сході України ГО «Асоціація Комбатантів». Організатори заходу – ЛОМГО «Юнацтво» та департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:20 15 листопада 2019 р.

У міськраді передбачили на ремонти в школах Львова мільйон гривень

Виконавчий комітет ухвалив у п’ятницю, 15 листопада, рішення «Про зміни до міського бюджету на 2019 рік» та «Про схвалення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2019 рік».

Рубрика: Наука і техніка

17:00 12 листопада 2019 р.

На Львівщині обиратимуть на конкурсах директорів закладів професійної освіти

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації оголосив конкурси на заміщення вакантних посад директорів Державного професійно-технічного навчального закладу «Сокальський професійний ліцей» та Вищого професійного училища №71 у Кам’янці-Бузькій.

Рубрика: Наука і техніка

16:30 11 листопада 2019 р.

У Львові преміювали науковців

У Львові відзначили преміями й грошовими нагородами працівників наукових установ та вищих навчальних закладів – університетів, академій та інститутів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Зміни до Конституції по-львівськи

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу