На Львівщині видали посібник щодо праці з дітьми й підлітками зі сімей з алкогольною проблемою

11:30 28 жовтня 2015 р.


Фото: зі сторінки на сайті Стрийської єпархії УГКЦ

Посібник рекомендується працівникам соціальних служб, психологам та всім, хто цікавиться працею з дітьми і підлітками з деструктивних родин.

«У рамках проекту «Створення терапевтично-профілактичної програми та її застосування з метою духовно-психологічної  підтримки дітей та підлітків із сімей з алкогольною проблемою», комісія «За тверезість життя» Стрийської єпархії видала методичний посібник «Дорогою зцілення», – повідомили в Стрийській єпархії УГКЦ, де також поінформували:

«Дане видання містить поради і рекомендації щодо організації та здійснення психологічного та духовного супроводу дітей та підлітків віком від 10 до 18 років, які проживають у дисфункційних сім’ях з алкогольною проблемою. Автори посібника – отець Тарас Сидор, голова комісії «За тверезість життя» Стрийської єпархії – духівник та керівник проекту, психолог Ірина Яців, а також терапевт узалежнень Роман Прочко.

Беручи до уваги багаторічний досвід Консультативно-просвітницького центру та бачення проблеми алкоголізму в нашому суспільстві, в авторів виникло бажання розробити посібник на реальному досвіді праці з дітьми із проблемних сімей, які стоять на обліку в соціальних службах. Тим самим, скріпити взаємодопомогу та працю Церкви і держави у вирішенні даної проблеми.

Методичний посібник «Дорогою зцілення», базується на основі «12 кроків» – програми Алатін і включає 25 зустрічей; вертеп; праця з батьками, а по завершенні – терапевтично-відпочинковий табір «Тверезість душі – ознака святості». Автори видання сподіваються, що напрацьовані матеріали допоможуть духівникам, психологам та терапевтам Консультативно-просвітницьких центрів нашої Церкви у їхніх єпархіях, в роботі з дітьми та підлітками з алкогольних родин. Також, даний посібник рекомендується працівникам соціальних служб, психологам та всім, хто цікавиться працею з дітьми і підлітками з деструктивних родин».

Про це розповіли на сайті Стрийської єпархії УГКЦ.

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу