На Львівщині відкриють у жовтні нові дошкільні групи для 120 дітей

10:15 7 жовтня 2015 р.


Фото: miroraj.gov.ua

Загалом від початку року в області для дітей дошкільного віку створено 535 додаткових місць.

«Упродовж жовтня у дитячих садках Миколаївського та Сокальського районів Львівщини відкриють нові дошкільні групи. Це дасть змогу додатково охопити дошкільною освітою 120 дітей», – повідомила начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Ірина Сислюк.

Зокрема, уже 8 жовтня у Миколаєві у дошкільному навчальному закладі «Журавлик» запрацюють чотири групи. На їх капітальний ремонт використано субвенцію з обласного бюджету у сумі 350 тисяч гривень.

Ще 400 тисяч гривень скерували з місцевого бюджету Миколаївської міської ради та додатково залучили 192 тисяч гривень. Ірина Сислюк зазначила: «Приміщення груп тривалий час перебували в оренді, тому обійшовся ремонт недешево. Проте 100 дітей Миколаєва матимуть можливість здобути дошкільну освіту у якісно створеному навчальному – ігровому середовищі».

Окрім цього, 15 жовтня шляхом реорганізації загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступеня у селі Тудорковичі Сокальського району відкриють навчально-виховний комплекс №ЗНЗ-ДНЗ», у якому відкриється дошкільна група на 20 місць. На ремонтні роботи витрачено 85,9 тисячі гривень субвенції з обласного бюджету й 82,4 тисячі гривень з районного бюджету. Ще 9,5 тисячі гривень додала громада села.

Загалом від початку року  в області для дітей дошкільного віку створено 535 додаткових місць. Про це повідомили сьогодні, 7 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:49 10 вересня 2020 р.

Директора школи можуть ув'язнити за смерть учня через порушення карантину

Міністерство освіти й науки України (МОН) звернулось з листом до керівників шкіл та керівників департаментів освіти й науки, в якому наголосило на неухильному дотриманні законодавства під час організації освітнього процесу в часи пандемії.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу