На Львівщині відкриють у жовтні нові дошкільні групи для 120 дітей

10:15 7 жовтня 2015 р.


Фото: miroraj.gov.ua

Загалом від початку року в області для дітей дошкільного віку створено 535 додаткових місць.

«Упродовж жовтня у дитячих садках Миколаївського та Сокальського районів Львівщини відкриють нові дошкільні групи. Це дасть змогу додатково охопити дошкільною освітою 120 дітей», – повідомила начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Ірина Сислюк.

Зокрема, уже 8 жовтня у Миколаєві у дошкільному навчальному закладі «Журавлик» запрацюють чотири групи. На їх капітальний ремонт використано субвенцію з обласного бюджету у сумі 350 тисяч гривень.

Ще 400 тисяч гривень скерували з місцевого бюджету Миколаївської міської ради та додатково залучили 192 тисяч гривень. Ірина Сислюк зазначила: «Приміщення груп тривалий час перебували в оренді, тому обійшовся ремонт недешево. Проте 100 дітей Миколаєва матимуть можливість здобути дошкільну освіту у якісно створеному навчальному – ігровому середовищі».

Окрім цього, 15 жовтня шляхом реорганізації загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступеня у селі Тудорковичі Сокальського району відкриють навчально-виховний комплекс №ЗНЗ-ДНЗ», у якому відкриється дошкільна група на 20 місць. На ремонтні роботи витрачено 85,9 тисячі гривень субвенції з обласного бюджету й 82,4 тисячі гривень з районного бюджету. Ще 9,5 тисячі гривень додала громада села.

Загалом від початку року  в області для дітей дошкільного віку створено 535 додаткових місць. Про це повідомили сьогодні, 7 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу