На Львівщині відкрили навчально-практичний центр підготовки електриків

16:15 22 грудня 2018 р.

  • 0
  • 867


Фото: loda.gov.ua

У суботу, 22 грудня, в Бориславському професійному ліцеї відкрили сучасний навчально-практичний центр електротехнічного спрямування.

Відтепер студенти, які здобувають фах «електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж», «електромонтажник силових мереж та електроустаткування», «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» навчатимуться у новій сучасній майстерні з професійним обладнанням.  У майбутньому спільно з Бориславським ценром зайнятості тут також планують організувати навчання та перенавчання дорослого населення регіону.

На технічне забезпечення навчально-практичного центру витратили 630 тисяч гривень, а на капітальний ремонт та  на роботи з енергозбереження з обласного бюджету виділили 1,445 млн. гривень.

Про це повідомили в суботу, 22 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:23 13 березня 2019 р.

Чому майбутнє за сонячними електростанціями

Сонячна енергія – це енергія, яка виробляється на сонці у вигляді тепла та світла. Завдяки тому, що сонячне світло і тепло дістаються безкоштовно і у значних кількостях, експлуатація цих ресурсів вважається одним із найперспективніших варіантів альтернативної енергетики.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 369