На Львівщині відбулися польові заняття курсантів академії Національної гвардії

13:36 24 вересня 2015 р.


Фото: mediarnbo.org

Майбутні офіцери вдосконалили свої навички з тактики і військової топографії, а також виконали нормативи та вправи з вогневої підготовки.

«У навчальному центрі Національної академії Національної гвардії на Львівщині відбулися польові заняття з курсантами командно-штабного факультету. Майбутні офіцери вдосконалили свої навички з тактики і військової топографії, а також виконали нормативи та вправи з вогневої підготовки. Мета занять – застосування знань та навичок на практиці з урахуванням досвіду, отриманого викладачами та офіцерами Академії у зоні проведення АТО», – повідомили сьогодні, 24 вересня, в «Зведених даних», опублікованих на сайті Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України, де також опублікували світлини з місця події.

Більш розлого розповіли про це в четвер у прес-службі Національної гвардії України:

«В Навчальному центрі Національної академії Національної Гвардії відбулися комплексні польові заняття з курсантами командно-штабного факультету. Майбутні офіцери в практичній площині відпрацювали  навчальні питання з тактичної підготовки та військової топографії, а також практично відпрацював нормативи та вправи з вогневої підготовки.

«Усі заняття проводяться в повному обмундируванні, попереду – завжди умовний ворог, все це для того, щоб створити умови, що найбільше схожі на бойові. Основною ціллю занять було здобуття курсантами необхідних знань і навиків, щодо ведення бойових дій, зокрема із урахуванням досвіду, отриманого викладачами та офіцерами Академії у зоні проведення антитерористичної операції.

Враховуючи той факт, що такі польові виходи вже стали традиційними для курсантів нашого навчального закладу, командування Академії постійно вдосконалює навчально-матеріальну базу для їх проведення. Начальник Національної академії Нацгвардії генерал-майор Володимир Пеньков зазначив:

«На сьогодні вже відпрацьований перспективний план розвитку вдосконалення польової навчально-матеріальної бази. Будуть створені і блокпост, і збірно-опорний пункт, і район зосередження підрозділу частини або з’єднання, і базовий табір. Фактично, вже більшість елементів цих навчальних об’єктів створена.

Зараз цей процес продовжується. Основний об’єкт-це блокпост. Саме на такому об’єкті нашими випускниками виконуються десь 70 % задач в зоні проведення антитерористичної операції. Тож, враховуючи всю пророблену роботу,  зараз ми повинні найбільше уваги приділити саме практичним заняттям з майбутніми офіцерами, щоб належним чином підготувати їх до виконання службово-бойових завдань».

Про це повідомили сьогодні, 24 вересня, в прес-службі Національної Гвардії України.

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу