На Львівщині триває третій етап військових навчань «Fearless Guardian» | Новини Львова

На Львівщині триває третій етап військових навчань «Fearless Guardian»

12:04 6 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Національної гвардії України

До занять на Яворівському полігоні залучено особовий склад Центрального і Західного оперативно-територіальних об'єднаннь Національної гвардії України.

У третьому етапі українсько-американських військових навчань «Fearless Guardian» на Яворівському полігоні у Львівській області до занять залучено особовий склад Центрального і Західного оперативно-територіальних об'єднаннь Національної гвардії України. Лейтенант 153-ї аеромобільної бригади Збройних Сил США Даніель Ланц зазначив: «Третій етап схожий на попередні. Наші заняття спрямовані на підготовку невеликих підрозділів, вдосконалення їхніх тактики і навичок».

На кожному етапі навчань передбачена підготовка інструкторів зі складу гвардійців, які будуть передавати накопичений досвід. Надалі вони будуть проводити заняття вже у своїх підрозділах. На третьому етапі з числа гвардійців заплановано підготувати двадцять інструкторів.

Для подолання мовного бар’єру між інструкторами та нацгвардійцями на навчаннях присутні десять курсантів гуманітарного факультету та п’ятнадцять офіцерів-випускників Національної академії Національної гвардії України. Курсант її гуманітарного факультету Артем Маца поділився своїми враженнями:

«Я вдячний долі, що маю змогу перебувати на цих навчаннях. Під час тртього етапу я перекладаю для штабу батальйонів обох країн. І це не випадково. Так протягом першої ротації я перекладав польові заняття на рівні відділення, взводу, роти. Тим самим отримував знання з різних напрямків бойової підготовки і для себе.

Друга ротація відзначилась для мене плідною працею з американськими військовими медиками. Незважаючи на труднощі в перекладі за перші дні я опанував медичну термінологію та гідно проводив навчальні заняття. Наразі ж ми працюємо на рівні батальйону. Пишаюся тим, що я сприяю військовому  співробітництву двох великих країн».

Про це повідомили сьогодні, 6 жовтня, в прес-службі Національної гвардії України, де також опублікували фото з Яворівського полігону на Львівщині, де триває третій етап військових навчань «FearlessGuardian».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

На Сокальщині закривають підприємство через спалах коронавірусу

На дитячому будинку в Радехові інспектор "відмив" 760 тисяч грн

Львівводоканал має охороняти бруківку з пл. Двірцевої та вул. Чернівецької (відео)

Мерія звинуватила архітекторів у потворному будівництві і хоче позбавити їх ліцензій

На площі Ринок у Львові відкривають фермерський ярмарок

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу