На Львівщині триває третій етап військових навчань «Fearless Guardian»

12:04 6 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

До занять на Яворівському полігоні залучено особовий склад Центрального і Західного оперативно-територіальних об'єднаннь Національної гвардії України.

У третьому етапі українсько-американських військових навчань «Fearless Guardian» на Яворівському полігоні у Львівській області до занять залучено особовий склад Центрального і Західного оперативно-територіальних об'єднаннь Національної гвардії України. Лейтенант 153-ї аеромобільної бригади Збройних Сил США Даніель Ланц зазначив: «Третій етап схожий на попередні. Наші заняття спрямовані на підготовку невеликих підрозділів, вдосконалення їхніх тактики і навичок».

На кожному етапі навчань передбачена підготовка інструкторів зі складу гвардійців, які будуть передавати накопичений досвід. Надалі вони будуть проводити заняття вже у своїх підрозділах. На третьому етапі з числа гвардійців заплановано підготувати двадцять інструкторів.

Для подолання мовного бар’єру між інструкторами та нацгвардійцями на навчаннях присутні десять курсантів гуманітарного факультету та п’ятнадцять офіцерів-випускників Національної академії Національної гвардії України. Курсант її гуманітарного факультету Артем Маца поділився своїми враженнями:

«Я вдячний долі, що маю змогу перебувати на цих навчаннях. Під час тртього етапу я перекладаю для штабу батальйонів обох країн. І це не випадково. Так протягом першої ротації я перекладав польові заняття на рівні відділення, взводу, роти. Тим самим отримував знання з різних напрямків бойової підготовки і для себе.

Друга ротація відзначилась для мене плідною працею з американськими військовими медиками. Незважаючи на труднощі в перекладі за перші дні я опанував медичну термінологію та гідно проводив навчальні заняття. Наразі ж ми працюємо на рівні батальйону. Пишаюся тим, що я сприяю військовому  співробітництву двох великих країн».

Про це повідомили сьогодні, 6 жовтня, в прес-службі Національної гвардії України, де також опублікували фото з Яворівського полігону на Львівщині, де триває третій етап військових навчань «FearlessGuardian».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу