На Львівщині триває підготовка механізованих підрозділів Збройних Сил

16:44 8 лютого 2016 р.


Фото: rmclviv.wordpress.com

Інструктори НАТО вчать українців протистояти агресору зі сходу.

«На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного продовжується активна фаза підготовки механізованих підрозділів Збройних Сил України», – повідомили сьогодні, 8 лютого, «Щоденному Львову» підполковник Тарас Грень і Вадим Бакай з Регіонального медіа-центр Міноборони, які також розповіли подробиці:

«Зараз військові інструктори зі Сполучених Штатів Америки, Канади та Литви тренують військовослужбовців першого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади. У полі, в умовах, максимально наближених до бойових, наші бійці оволодівають практичними навичками протидії російському агресору.

Все навчання розподіллено за логічною схемою відділення-взвод-рота. Бійці Збройних Сил України вчяться не лише взаємодіяти у складі підрозділу, але й грамотно читати картину бою, викликати та керувати вогнем артилерії, авіації тощо. Навчання відбуваються не лише в повному бойовому екіпіруванні, але й завжди з бойовою стрільбою.

Цікаво те, що іноземні інструктори кожного разу змінюють і місце проведення тренувань, і мішенну обстановку. Таким чином командири підрозділів вчяться керувати своїми бійцями, не наражати їх на небезпеку, визначати та відразу уражати найбільш небезпечні цілі. 

Командир механізованого взводу, старший сержант з позивним «Джон», розповів: «За допомогою іноземних інструкторів ми пройшли бойові злагодження, також індивідуальну підготовку бійців за стандартами НАТО. Нам цікаво займатись із американцями, адже більшість цих інструкторів були в різноманітних «гарячих» точках світу і тепер викладають нам, спираючись на свій бойовий досвід».

За словами молодших командирів, у наших іноземних колег по зброї є багато цікавих методик. Зокрема, як навчити солдата правильно укриватись від ворожого вогню на відкритій місцевості, вести вогонь у відповідь.

Також наші бійці вчаться переміщатись по полю бою. Адже вміння правильно бігати, падати, реагувати на небезпеку не лише збереже життя, але й дасть шанс на перемогу. Також цікавою є сама методика викладання.

От, наприклад, в нас все потрібно робити відповідно до методичних вказівок. У натівській системі все не так. Зіткнувшись з якимось цікавим розвитком подій, підрозділ збирається в гурт і колективним розумом знаходить вірне рішення проблеми. Однак багато чому іноземці вчаться й у нас.

Старший сержант «Джон» розповів також: «Наприклад, їм було цікаво, як ми з підручних матеріалів виготовляємо ноші для транспортування пораненого бійця. Як проводимо звільнення від терористів будинки тощо».

Натомість підполковник армії США Марк Стоуфер підкреслив: Працювати з українськими бійцями надзвичайно цікаво. Я треную їх вже протягом двох місяців. Ми навчаємо індивідуальним і груповим навичкам. Підрозділи Збройних Сил України пройшли бойове хрещення і я вражений підготовкою українських командирів. Вона на високому рівні». 

Також іноземні військовослужбовці високо оцінили характеристики та якості українських бойових машин та озброєння».

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу