На Львівщині триває підготовка контрактників

19:45 27 жовтня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

У Старичах очікують прибуття строковиків призову «Осінь-2015».

У 184-му навчальному центрі підвищують фаховий рівень офіцерів та інструкторів.

«У 184-му навчальному центрі Національної академії сухопутних військ у Старичах, тривають інструкторсько-методичні навчання для постійного складу», – повідомили сьогодні, 27 жовтня, у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також поінформували:

Заступник начальника 184-го навчального центру з навчальної роботи, підполковник Олександр Молоков, розповів: «Навчання відбуваються два-три дні на тиждень по кілька годин. Сьогодні ми проводили заняття з вогневої, військово-медичної та інженерної підготовки. Завтра у нас – військова топографія та спеціальна підготовка для артилеристів» 

У навчаннях на полігоні беруть участь усі військовослужбовці навчального центру, які цього дня не задіяні у проведенні занять чи у повсякденній діяльності. Адже нині у Центрі проводиться лише базова та фахова підготовка понад чотирьох сотень військовослужбовців військової служби за контрактом, а також очікують прибуття строковиків призову «Осінь-2015».

Підполковник Молоков повідомив також: «Навчання проводяться з командирами рот, командирами взводів та інструкторами, які потім самі на навчальних місцях проводитимуть ці заняття з військовослужбовцями. У нас відбулася ротація особового складу, тому намагаємося надати методичну та практичну допомогу новоприбулим офіцерам та інструкторам. Нині наш Центр готується як до прийому ще більшої кількості контрактників та солдатів строкової служби, так і, враховуючи реалії сьогодення, до імовірного початку сьомої черги мобілізації».

Про це розповіли сьогодні, 27 жовтня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фотографії з полігону.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу