На Львівщині триває підготовка контрактників

19:45 27 жовтня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

У Старичах очікують прибуття строковиків призову «Осінь-2015».

У 184-му навчальному центрі підвищують фаховий рівень офіцерів та інструкторів.

«У 184-му навчальному центрі Національної академії сухопутних військ у Старичах, тривають інструкторсько-методичні навчання для постійного складу», – повідомили сьогодні, 27 жовтня, у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також поінформували:

Заступник начальника 184-го навчального центру з навчальної роботи, підполковник Олександр Молоков, розповів: «Навчання відбуваються два-три дні на тиждень по кілька годин. Сьогодні ми проводили заняття з вогневої, військово-медичної та інженерної підготовки. Завтра у нас – військова топографія та спеціальна підготовка для артилеристів» 

У навчаннях на полігоні беруть участь усі військовослужбовці навчального центру, які цього дня не задіяні у проведенні занять чи у повсякденній діяльності. Адже нині у Центрі проводиться лише базова та фахова підготовка понад чотирьох сотень військовослужбовців військової служби за контрактом, а також очікують прибуття строковиків призову «Осінь-2015».

Підполковник Молоков повідомив також: «Навчання проводяться з командирами рот, командирами взводів та інструкторами, які потім самі на навчальних місцях проводитимуть ці заняття з військовослужбовцями. У нас відбулася ротація особового складу, тому намагаємося надати методичну та практичну допомогу новоприбулим офіцерам та інструкторам. Нині наш Центр готується як до прийому ще більшої кількості контрактників та солдатів строкової служби, так і, враховуючи реалії сьогодення, до імовірного початку сьомої черги мобілізації».

Про це розповіли сьогодні, 27 жовтня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фотографії з полігону.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу