На Львівщині триває акція «Безпечне літо»

14:18 22 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівського обласного управління Національної поліції

Правоохоронці спільно з освітянами відвідують літні табори, у яких відпочивають діти.

«На Львівщині триває акція «Безпечне літо», – повідомили сьогодні, 22 липня, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«Уже стало доброю традицією, що правоохоронці спільно з освітянами відвідують літні табори, у яких відпочивають діти, й спілкуються з ними на правову тематику. Кліматичні умови та краєвиди Львівщини створюють можливість для гарного відпочинку дітей, а щоб він видався максимально безпечним та здоровим, працівники поліції Львівщини проводять для дітей профілактичні заходи на правову тематику, які включають вивчення правил дорожнього руху, здорового способу життя та недопущення порушень вимог діючого законодавства неповнолітніми.

У рамках щорічної профілактичної акції «Безпечне літо» правоохоронці  відвідали спортивно-оздоровчий табір «Сокіл» у селі Сасів у Золочівському районі, де відпочивають близько 80 дітей. Як зазначив керівник сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Львівській області Віктор Новачук, проблема підліткової злочинності – не лише прерогатива поліції. Її можна вирішити лише спільними зусиллями батьків дітей, учителів, правоохоронців, органів влади. Віктор Новачук наголосив: «Діти – це завтрашній день нашого суспільства, тож від нас усіх залежить, яким він буде». 

Відтак, з метою попередження жорстокого поводження та насильства, профілактики вчинення злочинів та правопорушень в дитячому середовищі учасники заходу провели бесіди щодо запобігання дитячої злочинності, профілактики вживання неповнолітніми алкогольних напоїв та наркотичних речовин. Під час зустрічі з дітьми, які перебувають на відпочинку, працівники поліції звернули увагу на недопустимість самовільного залишення дітьми місця оздоровлення та про необхідність дотримання правил внутрішнього розпорядку табору.

Також вихованці табору «Сокіл» переглянули документальний фільм «Діти загратами» та взяли участь в рольових іграх. На завершення діти побажали гостям у погонах удачі, поліцейські ж у свою чергу, пообіцяли, що такі зустрічі проводитимуть постійно, щоб ніхто і ніщо не змогло затьмарити дитячий відпочинок».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу