На Львівщині стартував пілотний проект «Жінки – 50% успіху України»

14:42 23 вересня 2014 р.

Сьогодні, 22 вересня, на Львівщині стартував соціальний проект «Жінки – 50% успіху України». Про це у Львівському прес-клубі повідомила голова західноукраїнського центру «Жіночі перспективи» Любов Максимович.

«Україна, яка твердо заявила про свій європейський вибір, посідає передостаннє місце з 58-ми країн-членів ОБСЄ за рівнем політичної участі жінок. За кількістю жінок у парламенті ми - далеко позаду багатьох країн Азії та Арабського світу (за даними Міжпарламентського Союзу).
Жінки можуть та повинні посідати гідне місце поряд із чоловіками в розбудові країни та проведенні реформ. Так вважають українці (дослідження НДІ)», – зазначила Любов Максимович.

Проект спрямовано на активізацію та підтримку громадської позиції жінок, збалансування представництва жінок та чоловіків на ключових позиціях заради пришвидшеного створення справді європейської моделі суспільства.

Пілотний проект триватиме у Львівській та Вінницькій областях до кінця грудня 2014 року. Упродовж цього часу в 15 районних містах Львівщини буде розвернуто інформаційні майданчики, під час яких спеціалісти проводитимуть дискусії, дебати з приводу ролі та місця жінки у політичному житті.
 

Докладніше - у відео https://www.youtube.com/watch?v=tD3T-AaDPjQ&feature=youtube_gdata_player


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:00 24 лютого 2021 р.

Львів на 45 конференцій не пошкодував 1 млн грн. Список отримувачів

45 конференцій стали переможцями програми «Пакету підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові». У 2021 році, за ініціативи Львівського конференц-бюро, переможці отримають дофінансування на загальну суму 1 мільйон гривень.

Рубрика: Наука і техніка

12:36 18 лютого 2021 р.

У Лісотехнічному університеті відбувся перший тур виборів ректора: два кандидати

У Державному вищому навчальному закладі «Національний лісотехнічний університет України» стартували вибори ректора. На посаду керівника університету претендували шестеро осіб, а голосували на двох виборчих дільницях.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу