На Львівщині розпочався заключний етап військових навчань «Fearless Guardian 2015»

15:22 18 вересня 2015 р.


Фото: mediarnbo.org

Кожен гвардієць, який знаходиться на полігоні, прибув на навчання з бажанням покращити свою професійну підготовку та навички ведення бою.

На Яворівському полігоні розпочався наступний етап навчань «Fearless Guardian 2015». До участі у проведенні навчань залучаються військовослужбовці Національної гвардії України.

Заплановано також навчання інструкторів, які в подальшому будуть передавати набутий досвід бійцям у своїх підрозділах. Підсумком заключного етапу будуть триденні залікові навчання, де гвардійці покажуть, чому вони навчилися.

Кожен гвардієць, який знаходиться на полігоні, прибув на навчання з бажанням покращити свою професійну підготовку та навички ведення бою. Це видно по тому, як бійці викладаються під час виконання вправ на заняттях.

Про це повідомляється в  сьогоднішніх «Зведених даних», опублікованих на сайті Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України.

dailylviv.com

До теми

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу