На Львівщині розпочався третій етап військових навчань «Fearless Guardian 2015» (відео)

14:45 5 жовтня 2015 р.


Фото: unian.net

Під час першого та другого модулів увага приділялася індивідуальній та спеціальній підготовці, третій та четвертий направлені на залагодження підрозділів від відділення до роти.

Начальник служби управління бойової та спеціальної підготовки Національної гвардії України, полковник Сергій Капелюшний, розповів сьогодні, 5 жовтня, під час виступу в Українському кризовому медіа-центрі про проходження на Яворівському полігоні у Львівській області навчань «Fearless Guardian 2015»: «Наразі завершилися два їхні етапи по 55 днів кожен і триває третій. Відповідно до програми, навчання включають п’ять модулів. Модулі з першого по четвертий проводяться з підрозділами Національної гвардії, а саме – з ротами, а п’ятий – з управлінням навчального батальйону. Під час першого та другого увага приділялася індивідуальній та спеціальній підготовці, третій та четвертий направлені на залагодження підрозділів від відділення до роти».

Це повідомлення передали сьогодні, 5 жовтня, в прес-службі Національної гвардії України.

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу