На Львівщині принижують ученицю через відмову купувати зошити й підручник у вчительки

12:35 31 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 1056


Фото: obozrevatel.com

У школі №6 у Стрию Львівської області виник конфлікт через побори – чотирикласницю Богдану посадили окремо від інших дітей.

Про це повідомили в інтернет-виданні «Оглядач». Мати дівчинки Марія Лабусевич розповіла йому, що так вчителька мститься за те, що вони не захотіли купувати у неї додаткові зошити і підручник для занять. натомість у школи інша версія конфлікту.

Марія Лабусевич зазначила: «Хоча директор школи нам говорила, що ми не зобов'язані купувати додатковий матеріал, все одно вчителька знову закупила на цей рік зошити з усіх предметів і підручник за власні гроші. І ми знову повинні їх викуповувати у неї. Ми не захотіли. І ось тепер дитина страждає».

«Жінка виховує трьох дітей одна, з чоловіком розлучена. Один з її дітей – малюк із обмеженими можливостями. А Богдана, за словами мами, часто хворіє і пропускає школу», – розповів «Оглядач».

Мати дівчинки пояснила: «Я у школу на збори з другого класу не ходжу, бо все зводиться тільки до збору грошей. Я і не знала, що вони прийняли рішення для четвертого класу купити додаткові підручник і зошити. Вчителька сказала, що купила їх за власні гроші, тому ми повинні були їх їй віддати. Я одна мама, у мене троє дітей, один син – інвалід. Хоча в цій школі нам завжди йшли назустріч».

«У результаті зошити Богдані відсканували, і тепер у неї є листочки. А підручником на уроці ділилися однокласники, хлопчики, які сиділи з нею поруч», – повідомив «Оглядач».

Марія Лабусевич розповіла також: «Але вчителька вирішила посадити Богдану одну посеред класу. Так, що ніхто поруч з нею не сидить. Дитина йшла зі школи і плакала, бо дочка почувається ізгоєм у класі. Ми з бабусею навіть для неї казку придумали, що, мовляв, вона королева, а це її королівство. Щоб хоч якось її заспокоїти... Вона дуже болісно все сприймає. Вчителька може крикнути у класі, а їй вже сняться кошмари. Дитина не хоче ходити до школи, плаче. Від усіх шкільних концертів, виступів її усунули, хоча Богдана і в музичну школу ходить, і на шахи, і танцює».

«Богдана — шульга. І за словами мами, на новому місці їй світло падає з іншого боку. А ось у школі інша версія конфлікту. Там вважають, що рідні Богдани просто не хочуть водити дитину до школи і навіть нібито наполягали на домашньому навчанні. Але у навчальному закладі проти цього», – повідомив «Оглядач».

Директор школи Лідія Стасенко запевнила: «За першу чверть Богдана була у школі тільки дев'ять разів. За п'ять днів мама довідку принесла, а решта днів? Ми просили, щоб дівчинка хоча б приходила на контрольні. Але вони хочуть, щоб вона не ходила, а їй ставили оцінки. Але так не буває».

«У школі запевняють, що пропонували Богдані перейти на індивідуальний графік, раз мама і бабуся не хочуть її водити, побоюючись, що вона захворіє і принесе у дім вірус», – розповів «Оглядач».
Директор вважає: «Бабуся прийшла і зачитувала нам закон про домашню освіту. Але батьки дівчинки не зможуть забезпечити їй домашнє навчання».

«Хоча мама впевнена у протилежному. За її словами, вони у минулому році наполягали на індивідуальному графіку навчання для дитини, бо вона часто хворіє. А у школі сказали, що такого у них у місті немає», – повідомив «Оглядач».

«Що стосується місця Богдани у класі, як стверджує директор, класний керівник вирішила переставити парту, бо у класі було холодно. Мовляв, вона боялася, що дівчинку продує», – повідомив «Оглядач».

Лідія Стасенко запевнила: «У нас немає опалення, тільки піч. У класі 18-19 градусів. Учителька побоювалася, що дівчинку продує, тому переставила її парту. Хоча бабуся Богдани наполягала, щоб вона сиділа саме за цією партою і саме в одному місці».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми