На Львівщині провели вже сьомий зліт юних друзів прикордонників

10:10 11 червня 2015 р.

  • 0


Фото: Державна прикордонна служба України

У Рава-Руській змагалися 90 учнів восьми шкіл Львівщини.

У Львівському прикордонному загоні відбувся сьомий зліт юних друзів прикордонників.  До відділу прикордонної служби «Рава-Руська» на змагання прибули 90 учнів восьми шкіл Львівщини.

Гостями заходу були методист відділу освіти Жовківської  районної державної адміністрації Омелян Боровець, директор Рава-Руського міського будинку дитячої і юнацької творчості Любов Товарянська, методист Рава-Руського міського будинку дитячої і юнацької творчості Світлана Новоселова, президент вело-туризму «Рава» Ігор Чобіт та багато інших. Прикордонники підготували для своїх юних друзів дванадцять випробувань: на фізичну витривалість (підтягування на перекладині, віджимання); тестування навичок з  військово-прикладних знань та умінь (розбирання, збирання автомата «АК-74», метання навчальної гранати, стрільба з пневматичної гвинтівки) та  слідознавство, вправи на уважність і запам’ятовування тощо.

Змагання були  веселими та запеклими, адже кожен хотів перемогти. Логічним підсумком змагань стало нагородження переможців, яке провів заступник начальника відділу прикордонної служби з персоналу капітан Олександр Мацелко.

Після невеличкої гостини і завершальних урочистостей діти, стомлені, але щасливі, залишали кордон у надії, що обов’язково не раз повернуться сюди. І, можливо, через багато років уже справжніми прикордонниками.

Про це повідомили сьогодні, 11 червня, на сайті Державної прикордонної служби України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка