На Львівщині провели на полігоні урок захисту Вітчизни

17:00 28 грудня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

26 учнів на практиці побачили та спробували те, що раніше їм було доступно тільки в теорії.

«Старшокласники школи №1 із міста Миколаєва у Львівській області приїхали до Старичів, щоб на військовому полігоні пройти урок із предмета «Захист Вітчизни», –повідомили сьогодні, 28 грудня, у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також розповіли подробиці:

«Цю новацію підтримало керівництво 184-го Навчального центру Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. 26 учнів на практиці побачили та спробували те, що раніше їм було доступно тільки в теорії.

Вони ознайомилися зі зразками стрілецької зброї та техніки, а також з організацією навчального процесу військовослужбовців на полігоні. Була й «солдатська каша» в їдальні разом із захисниками Вітчизни.

Їхнім лектором цього дня був Іван Огоновський, який свого часу служив у 184-му Навчальному центрі та був демобілізований у серпні цього року. Зокрема він повідомив: «Моя мама – директор школи. Я їй запропоновував: давай покажемо дітям справжню військову частину, полігон, як проходять навчання, як готують українських воїнів».

А директор школи Галина Огоновська зазначила, що її навчальний заклад не має можливості показати учням таку кількість зброї та техніки. Вона також розповіла: «Але оскільки питання військово-патріотичного виховання у нас зараз стоїть на першому місці і нам збільшили години з навчального предмета «Захист Вітчизни», ми хотіли показати дітям щось більше, щоб вони побачили, яка є в ЗС України техніка, яка є зброя»

Старшокласник, 17-річний Мар’ян Вірт був одним із найактивніших слухачів і намагався потримати в своїх руках усі доступні зразки зброї. За його словами, він відкрив для себе багато нового, адже до цього бачив зброю лише у книжках та комп’ютерних іграх.

На запитання про те, чи готовий він уже через кілька років іти на строкову службу до лав Збройних Сил, Мар’ян відповів прямо: «Якщо знадобиться захищати, то готовий. Це — мій конституційний обов’язок!»

Заступник начальника 184-го Навчального центру по роботі з особовим складом, підполковник Володимир Безбородов, зазначив: «Керівництво Центру охоче відгукнулося на ідею, яку запропонувала директор школи Галина Огоновська. Ми розуміємо, як сьогодні важливо посилювати військово-патріотичне виховання на всіх етапах становлення молодого українського громадянина. Адже ці школярі – це майбутнє молоде поповнення українського війська. Тому ми підтримали ініціативу керівництва школи, їхню новацію і задоволені результатом»

Про це повідомили сьогодні, 28 грудня, на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували світлини з місця події.

dailylviv.com

До теми

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

16:06 13 жовтня 2020 р.

У ЛОДА повідомили, скільки шкіл перейшли на дистанційне навчання

В області функціонує 1181 заклад загальної середньої освіти всіх типів і форм власності. З них, станом на сьогодні, 9 закладів перебувають на дистанційній формі навчання.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу