На Львівщині проінструктували учасників навчань «Репід Трайдент» (+відео)

16:00 27 червня 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

На Яворівському полігоні відбулися заняття з дотримання заходів безпеки.

«Учасників українсько-американського навчання «Репід Трайдент-2016» ознайомили із заходами безпеки», – повідомили сьогодні, 27 червня, «Щоденному Львову» і регілнальному медіацентрі Міноборнони, де також розповіли подробиці:

«На Львівщині, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ, після офіційної церемонії відкриття українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2016» («Стрімкий Тризуб-2016») із військовослужбовцями багатонаціонального контингенту відбулися заняття із дотримання заходів безпеки. На навчальних місцях керівники проінструктували більше тисячі військовослужбовців, що будуть залучені до занять у полі.

Зокрема, іноземним колегам продемонстрували українську військову техніку та озброєння, які будуть залучені до маневрів, а також нагадали, як швидко та правильно надавати невідкладну медичну допомогу потерпілим. Крім того, учасників навчання ознайомили з правилами користування вибуховими речовинами та пристроями, основними умовними знаками та сигналами, що подаються під час практичних занять.

Загалом, під час проведення навчань використовуватиметься майже 200 військових автомобілів та бойових броньованих машин. Офіцер-інструктор, майор Андрій Колесник, наголосив: «Кожне заняття передбачає використання декількох одиниць військових автомобілів або бронемашин. Окрім вантажівок, використовуватимемо і БТР-80 і БТР-3Е, бронеавтомобілі «Кугуар» та «HMMWV». У кожного зразка техніки є особливості експлуатації і умови безпечного використання. Ми звертаємо увагу учасників навчання навіть на правила посадки та висадки з техніки. Адже усі учасники польової фази перебувають у повному бойовому спорядженні зі зброєю. Тому про техніку безпеки перед початком занять говоримо постійно».

Також було проведено інструктаж особового складу щодо умов використання систем імітації тактичних дій «MILES». Доведено вимоги техніки безпеки під час виконання практичних стрільб зі стрілецької зброї.

Слід відзначити, що медичне забезпечення навчань відповідає міжнародним стандартам. На базі медичного пункту Центрального містечка Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного постійно чергуватиме бригада лікарів та реанімобіль».

dailylviv.com

До теми

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

17:42 6 квітня 2021 р.

Рейтинг компактних смартфонів 2021 року

Останні кілька років простежується тенденція на збільшення дисплеїв смартфонів: виробники навіть придумали гнучкі гаджети з діагоналями більше 7 дюймів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу