На Львівщині підвищуватимуть за допомогою конкурсу кваліфікацію вчителів

17:54 24 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Міносвіти оголосило про початок реєстрації на конкурс «Геліантус-учитель» для вчителів фізики, хімії, біології, географії та вчителів початкових класів.

«Учителі Львівщини підвищуватимуть кваліфікацію за допомогою онлайн-конкурсу», – повідомили сьогодні, 24 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Міністерство освіти і науки України оголосило про початок реєстрації на конкурс «Геліантус-учитель» для вчителів фізики, хімії, біології, географії та вчителів початкових класів. Його мета – підвищення предметної компетентності й рівня знань учителів. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

У конкурсі передбачили тести двох рівнів. Основна частина складатиметься зі 16 завдань. Її пропонуватимуть усім учителям природничих дисциплін. Другий блок складатиметься з чотирьох складніших завдань з певної спеціальності (фізики, хімії, біології, географії або початкові класи) з тою ж тематикою.

Конкурс «Геліантус-учитель» проходитиме анонімно. Участь у ньому – безкоштовна. Переможців назвуть та нагородять за умови, що вони самі побажають цього.

Реєстрація учасників триватиме до 22 березня. Конкурс відбудеться 23 березня. Докладнішу інформацію щодо порядку реєстрації, участі та умов проведення конкурсу ви знайдете на сайті гри «Геліантус» у розділі «Геліантус-учитель» (http://helianthus.com.ua/teacher), а також за телефонами: 050-837-55-89; 068-442-48-60; 093-701-03-77».

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу