На Львівщині організували літню школу прийомних батьків і вихователів

13:24 15 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

15-19 червня обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді проводитиме в селі Явора Турківського району літню школу для 30 прийомних батьків і батьків-вихователів та 30 дітей.

«Мета Літньої школи – підвищити рівень компетентності прийомних батьків і батьків-вихователів із питань догляду, виховання і розвитку прийомних дітей. Під час занять йтиметься про основні проблеми, що виникають у житті дітей, прийомних сім’ях чи дитячих будинках сімейного типу. Такі заняття дозволять обговорити та оцінити проблематику, краще усвідомити завдання, реалії та проблеми подальшої роботи», – розповів директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян.

40-годинна програма затверджена наказом Міністерства сім’ї, молоді та спорту 14 січня 2011 року за №79. Увесь навчальний матеріал об’єднано в п’ять модулів, що мають завершену структуру.

Після завершення літньої школи прийомні батьки та батьки-вихователі отримають довідку про підвищення кваліфікації. Для дітей підліткового віку психолог Львівського ОЦСССДМ проведе низку тренінгів з питань особистісного росту, запобігання конфліктів, профілактики шкідливих звичок.

Для дітей дошкільного та молодшого віку заплановані ігротеки та заняття у творчих майстернях. Участь у проведенні вказаного вище заходу візьмуть директор Львівського ОЦСССДМ Ярослав Бордіян, керівництво Турківської районної державної адміністрації, сільський голова села Явора.

Станом на 1 червня 2015 року у Львівській області функціонує 109 прийомних сімей, у яких виховується 164 дитини. Ще 232 виховується у 33 дитячих будинках сімейного типу.

Усі вони перебувають під соціальним супроводженням ЦСССДМ Львівської області. Відповідно до нормативно-розпорядчих документів, прийомні батьки та батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу кожні два роки проходять відповідні навчання з метою підвищення кваліфікації, які організовує Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Про це повідомили сьогодні, 15 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу