На Львівщині опановують військову справу більше ста жінок-контрактників (оновлено: відео)

23:00 10 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба міністерства оборони України

У 184-му навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного готують фахівців понад вісімдесят спеціальностей.

«Більше ста жінок-військовослужбовців з усіх куточків України опановують ази військової справи на базі 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного», – повідомили св міністерстві оборони, де також розповіли подробиці: 

«Заступник начальника центру по роботі з особовим складом підполковник Володимир Безбородов розповів під час брифінгу представникам засобів масової інформації:

«Військовослужбовців військової служби за контрактом навчають за унікальною методикою, яка була розроблена в центрі на досвіді української армії, здобутому в ході проведення антитерористичної операції. Ми не робимо різницю в статі: жінки разом з чоловіками виконують всі завдання навчального плану.

Навчання відбувається в межах, визначених для обраної військової спеціальності. Первинна військова підготовка – це мінімум два тижні для того, аби вони освоїли ази військової справи.

Ми готуємо понад вісімдесят спеціальностей: військових кухарів, спеціалістів з питань матеріально-технічного забезпечення, логістики тощо. Загалом, курс розраховано на два місяці».

Упродовж дня представники ЗМІ відвідали чимало навчальних місць, де вправлялися українські амазонки та поспілкувалися з ними про перипетії військової служби. Зокрема, під час перебування на одному з етапів курсанти розповіли журналістам про методику приготування їжі в польових умовах за допомогою технічних засобів продовольчої служби.

Зокрема, матрос Лідія Горохова з міста Очаків повідомила, що перебуває у війську вже вісім місяців. За цей час навчилася влучно стріляти по мішенях зі свого АК, покращила фізичну підготовку. Про специфіку своєї служби Лідія розповіла.

«За специфікою підрозділу цим дисциплінам наше командування приділяє чималу увага, тож доводилося докладати багато зусиль аби не пасти задніх. Тут навчаюся на військового кухаря і вважаю цю спеціальність вкрай важливою, адже голодний солдат – не боєць.

Кухар встає одним із перших і вже з п’ятої години ранку порається задля того аби вже через дві години нагодувати сніданком особовий склад, потім – обід, вечеря. Роботи вистачає на цілий день.

Маємо чудових інструкторів, які передають нам свої знання про те, як слід розпалювати вогнище за допомогою підручних засобів під час несприятливих погодних умов, як приготувати смачну їжу в польових умовах з обмеженого набору продуктів. Також нас вчать готувати на різних типах польових кухонь і детально знайомлять із тактико-технічними характеристиками, особливостями експлуатації та ремонту». 

Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували світлини навчань.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів