На Львівщині навчатимуть контрактників Збройних Сил з 24-х областей України

21:32 16 лютого 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Найбільше військових зголосилися в Старичі з Хмельниччини.

«Понад півтисячі українців підписали у 184-му Навчальному центрі контакт із Збройними cилами. Це – друга група контрактників, яка сформована у Навчальному центрі у 2016 році», – повідомили сьогодні, 16 лютого, у львівській Національній академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також розповіли подробиці:

«Чоловіки та жінки прибували у селище Старичі на Львівщині, де розташований Навчальний центр, з 24-х областей України. Найбільше контрактників – з Хмельниччини, Львівщини, Вінничини та Львівщини. Майже половина «нових» контрактників – молодь віком до 27-ми років, кожному 10-му – ще немає 20-ти, а 14-м – лише нещодавно виповнилося 18 років.

Голова комісії психологічного відбору 184-го Навчального центру, полковник Петро Левус, розповів: «Під час відбору практикувалось спілкування в телефонному режимі з батьками кандидатів на укладення контракту. Ми намагалися з’ясувати, чи готові вони до того, що їх діти прийняли рішення пов’язати своє майбутнє з армією, а, отже, є висока імовірність проходження служби в зоні проведення АТО на території Донецької та Луганської областей. Тільки по відношенню до одного з кандидатів батьки висловили своє заперечення, тож хлопець повернувся додому. Всі інші батьки підтримували рішення своїх дітей. На фоні можливості саме в армії знайти своє місце в житті, в тому числі матеріально забезпечити себе та майбутню сім’ю, відчуття патріотизму у контрактників продовжує залишатись пріоритетним».

Кожен третій військовослужбовець, який підписав у 184-му Навчальному центрі контракт, має середню спеціальну або вищу освіту. Серед контрактників – 33 жінок. Майже 60% контрактників вже служили у війську, а кожен четвертий – брав участь у проведенні антитерористичної операції.

«Особовий склад, який прибуває для укладання контракту значно перевищує якість мобілізаційних ресурсів, які прибували під час проведення хвиль мобілізації», – підкреслив полковник Петро Левус.

Учасник АТО, двадцятишестирічний Сергій Наконечний з міста Ямпіль на Вінничині, планує «зробити» у армії кар’єру. Хлопець майже рік воював біля Артемівська, де був спершу помічником гранатометника, а згодом гранатометником. Після демобілізації він вирішив підписати контракт зі Збройними Силами, щоб здобути вищу освіту та стати офіцером.

Сергій Наконечний розповів: «Одні ховаються, інші не хочуть іти, тож ідемо ми. Я служив у прикордонній службі, був призваний під час третьої хвилі, демобілізувався пів року тому. Я чекав, думав, що буде знову хвиля мобілізації, але її немає. Тому вирішив іти на контракт».

У 184-му Навчальному центрі контрактники пройдуть стройову, вогневу та тактичну підготовку, а згодом, після складання Військової присяги, проходитимуть навчання за військовим фахом. Після завершення підготовки у Навчальному центрі військовослужбовці-контрактники будуть розподілені по військових частинах Збройних Сил України».

Про це повідомили сьогодні, 16 лютого, на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували світлини з його Навчального центру.

dailylviv.com

До теми

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу