Найбільше в Україні учнів професійно-технічних навчальних закладів – на Львівщині

13:05 17 січня 2016 р.

Фото до новини


Фото: lviv.glo.ua

Місцеві підприємства таким чином допомагають навчальним закладам з технікою, обладнанням та іншими матеріалами.

Як повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олександра Небожук розповіла під час звіту про проведену роботу у 2015 році і перспективні плани на 2016 рік у суботу, 16 січня:

«Львівщина посідає перше місце за кількістю учнів, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах. У 2015 році здобули робітничі професії 11640 випускників ПТНЗ, а за фахом працевлаштовано 82,6% випускників профтехучилищ.

В області реорганізовано вісім професійно-технічних навчальних закладів у вищі професійні училища та одне у професійний коледж. Окрім того, у нас створені навчально-практичні центри.

Зокрема, готувати фахівців у Ставропігійському вищому професійному училищі допомагають ТзОВ «Снєжка-Україна» , у Миколаївському районі – «Церезіт», а також працює сільськогосподарських центр у Кам'янко-Бузькому вищому професійному училищі №71. Місцеві підприємства таким чином допомагають навчальним закладам з технікою, обладнанням та іншими матеріалами».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів