На благодійному концерті у Львівській політехніці зібрали для війська понад 30 тисяч гривень

11:34 23 жовтня 2014 р.


Фото: vk.me

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі вищого навчального закладу, у ньому розпочався масовий збір коштів на потреби захисників Вітчизни.

У прес-службі Національного університету «Львівська політехніка» повідомили в четвер «Щоденному Львову», що на благодійному концерті у ньому зібрали для війська понад 30 тисяч гривень. У повідомленні також конкретизують: 

«Цього дня у великій актовій залі першого навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» було велилюдно. Студенти і викладачі – аматори художньої самодіяльності вирішили організувати великий концерт з тим, щоб слухачі і глядачі долучилися до поповнення внеску львівських політехніків на потреби Української армії.

Перед початком концерту до присутніх звернулася голова товариства «Просвіта» Львівської політехніки професор Христина Бурштинська. Вона наголосила, що студенти і викладачі, всі працівники університету завжди були з українським народом – і в мирний час, і в лиху годину.

Колектив Львівськоїполітехніки не лише морально, а й матеріально підтримував і Євромайдан, і наше військо, яке боронить незалежність і територіальну цілісність України від сепаратистів і російських агресорів. Кілька місяців тому, в університеті за ініціативою ректора професора Юрія Бобала розпочався масовий збір коштів на потреби захисників Вітчизни. Нині вже зібрано понад 900 тисяч гривень, які передані кошти родинам загиблих і поранених на Євромайдані, на ці гроші закупили також чимало спорядження для вояків у зоні АТО.

Піднесеною патріотичною піснею відкрив концерт духовий оркестр університету під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Ярослава Горбаля. Слова і музику написав офіцер Академії сухопутних військ України імені гетьмана Петра Сагайдачного Іван Шерстюк.

Він же виконав цю пісню разом з майором Богданом Катриняком.

Проникливо, ніби сьогодні написані, прозвучали у виконанні Олега Деркача поетичні рядки Василя Симоненка «Де ви тепер, кати мого народу?»:

«Народ мій є! Народ мій буде!

Ніхто не перекреслить мій народ!

Пощезнуть всі перевертні й приблуди,

І орди завойвників-заброд!».

Численні глядачі почули також твори на слова Тараса Шевченка, пісні про УПА, співзвучні думкам і настроям нині. З великим натхненням виступали народна хорова капела студентів «Гаудеамус», камерний оркестр «Поліфонія», народний ансамбль танцю «Вірність», народний ансамбль бандуристок «Заспів», народний чоловічий хор «Орфей», майстри художнього слова і вокалу.

По завершенні відбувся збір коштів на потреби Українського війська. Глядачі клали купюри у прозору скриньку.

Коли порахували, виявилося, що зібрали того вечора понад 30 тисяч гривень. Ці кошти долучаться до необхідної суми для закупівлі апарату штучної вентиляції  легенів, який буде передано окружному військовому шпиталю у Львові».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу