Мультифункціональний спортзал львівської школи №7 облаштують до кінця 2020 року | Новини Львова

Мультифункціональний спортзал львівської школи №7 облаштують до кінця 2020 року

16:15 12 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Облаштування спортивного залу у львівській загальноосвітній школі №7, збудованій для дітей мікрорайону «Знесіння» на вулиці Хмельницького, триває з 2017 року».

Про це повідомили в понеділок, 12 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Станом на зараз тут виконують мурування стін будівлі майбутнього комплексу. Завершити роботи з будівництва планують до кінця 2020 року».

«У цьому році відновили будівництво мультифункціонального спортивного залу. Тут буде один спортивний зал і два менших – хореографічний і тренажерний. Окрім того, там будуть санвузли, душові та тренерські. Цей комплекс – величезний проект, у який входить благоустрій по місцю території школи №7 і будівництво спортивних майданчиків вже ззовні по самій території», – зазначила заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань Галина Слічна.

«Наразі вже зробили основу, є мурування стін спортивного залу. Це становить близько 25% виконаних робіт. Це не єдина школа, де проводять будівництво спортивного залу. Такі ж роботи проводяться у школі №47 у Винниках і буде розпочинатись добудова спортивного залу у класичній гімназії на вулиці Пороховій», – розповіла також  Галина Слічна.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:19 30 червня 2020 р.

Сьогодні ЗНО у Львові відбувається за окремим протоколом

Сьогодні, 30 червня, відбувається зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Для 8489 випускників у Львові працює 46 пунктів тестування, серед яких 34 — це міські школи.

Рубрика: Наука і техніка

18:12 24 червня 2020 р.

Учні чотирьох західних областей матимуть додаткову сесію ЗНО

Стихійне лихо внаслідок повені у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій областях є підставою для участі у додатковій сесії ЗНО, якщо його неможливо складати під час основної сесії.

Рубрика: Наука і техніка