Мультифункціональний спортзал львівської школи №7 облаштують до кінця 2020 року

16:15 12 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Облаштування спортивного залу у львівській загальноосвітній школі №7, збудованій для дітей мікрорайону «Знесіння» на вулиці Хмельницького, триває з 2017 року».

Про це повідомили в понеділок, 12 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Станом на зараз тут виконують мурування стін будівлі майбутнього комплексу. Завершити роботи з будівництва планують до кінця 2020 року».

«У цьому році відновили будівництво мультифункціонального спортивного залу. Тут буде один спортивний зал і два менших – хореографічний і тренажерний. Окрім того, там будуть санвузли, душові та тренерські. Цей комплекс – величезний проект, у який входить благоустрій по місцю території школи №7 і будівництво спортивних майданчиків вже ззовні по самій території», – зазначила заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань Галина Слічна.

«Наразі вже зробили основу, є мурування стін спортивного залу. Це становить близько 25% виконаних робіт. Це не єдина школа, де проводять будівництво спортивного залу. Такі ж роботи проводяться у школі №47 у Винниках і буде розпочинатись добудова спортивного залу у класичній гімназії на вулиці Пороховій», – розповіла також  Галина Слічна.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 9 січня 2020 р.

Львівська ОДА рекомендує «Освітній портал державної служби зайнятості»

У Державній службі зайнятості розпочали реалізовувати новий проект для успішного працевлаштування українців – «Освітній портал державної служби зайнятості».

Рубрика: Наука і техніка

16:30 6 січня 2020 р.

«Mercedes-Benz» відкличе 744 тисячі автомобілів

Німецький автовиробник «Daimler AG» заявив, що відкличе у США 744 тисячі автомобілів «Mercedes-Benz» через дефект розсувного скляного даху автівки.

Рубрика: Наука і техніка